Naše produkty si teď volají přes My2N zdarma!

Zastaralá kabeláž už vás nezastaví. 2N produkty volající přes cloud zdarma vám vyhrají nové projekty.

Víme, že volání přes internet je budoucnost. Proto jsme se rozhodli, že si všechny produkty 2N (kromě 2N® IP Handset) budou volat mezi sebou přes My2N cloud zdarma. A to už od 1. dubna 2021. Odstranili jsme tak jedinou překážku, která vám bránila v bezdrátové instalaci. Zákazníci budou platit jen za volání na mobilní telefon. Vy se společně s námi teď můžete vrhnout do všech projektů bez ohledu na infrastrukturu.

Ohromně se vám rozšíří trh. Retrofit projektů je totiž až 4x víc než projektů nových budov. Moderní řešení je nezávislé na existující kabeláži. Nemusíte produkty zapojovat do jedné lokální sítě. Stačí, když bude v budově připojení k internetu. Interkom i odpovídací jednotky v bytech připojíte jednoduše do routerů. Zařízení přidáte do platformy My2N a nastavíte volání mezi nimi. Spolehlivost dlouhodobě testujeme každý den. Bez žádných problémů připojíme úžasných 99,98 % hovorů.

Nové možnosti se otevírají i těm z vás, kteří doteď instalují převážně analogová zařízení. Můžete teď snadno přejít na IP produkty, nabídnout vašim zákazníkům moderní přístup přes telefon a spravovat všechna zařízení vzdáleně z jedné platformy.

Máte vhodný retrofit projekt?

Vyplňte formulář s jeho specifiky a brzy se vám ozveme.

Kontaktovat