17.05.2021 Firma

Naše náborová kampaň, Ženy v IT, je 3. nejlepší

A to v soutěži o nejlepší náborovou kampaň pod hlavičkou Recruitment Academy. Ještě jste kampaň neviděli? Podívejte se právě teď.

Čemu vděčíme za tak skvělé umístění? Porotce přesvědčila především autenticita výpovědí našich kolegyň, které mluvily o tom, jak se jim ve 2N žije a pracuje. Zaujala také kreativita kampaně, použité komunikační kanály, celkové technické a obsahové zpracování, atraktivita a výsledky.

Dlouhodobě podporujeme ženy v práci pro technologickou společnost. A právě to stálo za nápadem na naši úspěšnou kampaň. Dlouhodobě se snažíme vytvářet ženám vhodné podmínky pro kariéru, a to i na vysloveně IT a technických pozicích (vývoj, programování).

Je pro nás zásadní, aby naši zaměstnanci mohli skloubit čas strávený v práci s péčí o rodinu. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, práci z domova a čerstvým maminkám například i pozice se zkráceným úvazkem. Přímo v naší budově máme taky dětský koutek s celodenní péčí.“ říká Monika Rousová, personální ředitelka.

Kampaň jsme natáčeli v létě 2019 a vypustili jsme ji do světa na podzim téhož roku. Celkem jsme o práci žen u nás natočili 7 videí, včetně jednoho o přínosu spolupráce mužů a žen. Kampaň jsme podpořili krátkými upoutávkami na YouTube a reklamou na sociálních sítcích. Náš cíl – mít ve společnosti 1/3 žen - se nám daří průběžně plnit.

Víte o ženě, která hledá práci?

U nás se jí bude líbit. Pošlete ji odkaz na kampaň.

Přejít na kampaňovou stránku