18.02.2021 Řešení

Nároční obyvatelé požadují jednoduché řešení

A to společně se systémem společnosti Carson dodat umíme. Podívejte se, jak se povedl další společný projekt na Manhattanu.

Nároční obyvatelé nového bytového domu The Orchard na prestižní adrese v Lower Manhattan si užívají luxusní bydlení s jedinečným výhledem. A naše řešení jim přidává pocit naprostého bezpečí. V centru New Yorku k nezaplacení. Stejně nekompromisně ale vyžadují jednoduché ovládání vstupního systému a bezchybnou službu recepce.Ulice ve městě

Inteligentní systém domácí automatizace Carson doplněný o naše produkty dokázal zdánlivě nemožné. Uspokojil náročné požadavky rezidentů jednoduchým řešením. Celý systém rezidenti ovládají jedinou mobilní aplikací. Stačí přiblížit telefon s aplikací ke vstupní čtečce. Odemknou si vstupní dveře a naproti jim přijede výtah, který rezidenta odveze přímo do jeho bytu.

Vstupní interkom 2N® IP Verso ukrývá širokoúhlou kameru a dotykový displej. Dokáže přenést videohovor i z rušné ulice v HD kvalitě přímo na jeden z elegantních velkých displejů v rezidentově bytě. A pokud u vstupu zazvoní kurýr, jediným tlačítkem se spojí se vzdálenou recepční, která ho pustí přímo do zásilkové místnosti. Rezident pak automaticky dostane zprávu o čekající zásilce do své aplikace.

Máte aplikaci pro rezidenty, která neumí přijímat hovory z interkomů?

Integrace s aplikacemi je překvapivě snadná a jsme na ni připraveni. Podívejte se na detaily projektu a napište nám.

Kontaktujte nás