23.04.2020 Kompatibilita

Nahrávání videa z interkomu i bez drahého NVR

Už dlouho jsme chtěli umožnit koncovým zákazníkům nahrávat video z interkomu. Teď už máme řešení – integrace s aplikací AngelCam.

Angelcam má skvělou appku, která nahrává záznam z klasických kamer na cloud. A nově to umí i z kamer našich IP interkomů. Stačí nainstalovat nový firmware 2.29 a ve webovém rozhraní interkomu zaškrtnout možnost Angelcam. Z benefitů, které vám pomohou nabídnout naše IP interkomy, budete nadšeni.

Co nabídnout zákazníkovi?

Neustálý přehled o dění před objektem:
Aplikace Angelcam dá uživateli vědět při podezřelých událostech. Ty se vyhodnocují na základě pohybu před interkomem, zvýšené hladiny zvuku nebo otevření interkomu. Zákazník dostane informaci přímo v aplikaci, emailem, do Slacku atp. Aplikace nemusí notifikovat jen zákazníka, ale třeba i bezpečnostní službu.

Komunikace s narušitelem:
Notifikací to nekončí. Zákazník nebo bezpečnostní agentura může s narušitelem komunikovat přímo přes interkom. Spustí přednahranou hlášku, štěkot psů z amplionu, nebo živě promluví a bude reagovat přesně na jeho akce. Není problém rozsvítit světla před objektem nebo zamlžit prostor fog cannonem.

Důkazní materiál:
Zpětná orientace v nahrávkách je opravdu jednoduchá. Zákazník poskytne snadno důkazy policii nebo pojišťovně. Pachatelé se často chrání před kamerami u stropu kšiltovkou. Kameru v interkomu neočekávají a slouží skvěle k identifikaci pachatele.

Nabídněte zákazníkům benefity spojené s nahráváním videa

Významně tím zvýšíte hodnotu projektu při minimálních nákladech. Objevte více o integraci nebo si službu rovnou vyzkoušejte.

Více o integraci