10.02.2020 Události

Na Light+Building odhalujeme nový produkt. Přijďte se na něj podívat

Na letošní výstavě Light+Building (8.-13. březen 2020) na vás čeká mnoho novinek. Odhalíme novou odpovídací jednotku a předvedeme bezproblémovou integraci s Axis kamerami.

Chtěli jsme vám na Light+Building ukázat naše standardně skvělé portfolio IP interkomů a kontroly přístupu. Pak jsme si ale řekli, že pro vás připravíme něco speciálního. Na stánku D10 v hale 11.1 na vás proto budeme čekat s naší ještě neuveřejněnou odpovídací jednotkou 2N® Indoor View! Nikomu jsme jí veřejně ještě neukazovali. Buďte jedni z prvních, kdo se na ni přijde podívat.

Samozřejmě víte, že v rámci dveřní komunikace poskytujeme komplexní službu nad rámec kontroly přístupu. Teď jsme to ještě dopilovali. Díky propojenému stánku s Axis Communications uvidíte, jak 2N IP interkomy fungují společně s prvotřídními Axis kamerami. Přes jejich Axis Camera Station, video monitorovací systém, ověříte, že 2N interkomy jsou přínosnou součástí jakéhokoliv bezpečnostního systému.

Nalákali jsme vás a chcete nás navštívit nebo si s námi dojednat schůzku? Napište nám na exhibitions@2n.cz. Volnou vstupenku vám pošleme.

Chci vstupenku