14.07.2021 Produkty

My2N v novém kabátu vám usnadní správu

Předělali jsme uživatelské rozhraní, aby se vám v My2N portálu lépe pracovalo. Co přesně přináší My2N ve verzi 3.0?

Všechna zařízení v jednom seznamu

Všechna zařízení nově najdete pohromadě v jednom seznamu, který se překvapivě jmenuje Devices (v překladu zařízení). Jejich správa je tak výrazně jednodušší a nemusíte je hledat v sekci služeb.

Přehlednější dashboard

V novém dashboardu se ihned zorientujete. Najdete v něm přehled všech zařízení v instalaci a jejich aktuální stav včetně aktivovaných služeb. V sekci Credit pool najdete vše podstatné o kreditech k službě 2N® Mobile Video – kolik kreditů aktuálně máte, kdy proběhne příští odečet a jak vysoký bude.

Zrychlení konfigurace mobilů

V nové verzi My2N portálu nakonfigurujte volání z interkomu na mobilní telefon během několika na sebe navazujících kroků, což výrazně zkracuje proces nastavování.

Intuitivnější navigace

Nasbírali jsme stovky případů vaší zpětné vazby a troufáme si říct, že je dnes orientace v celém My2N snadnější a práci v něm si zamilujete.

Co je My2N?

Nikdy jste o My2N neslyšeli? My2N je cloudový portál, ke kterému připojíte produkty 2N i produkty třetích stran. Připojením se do cloudu si otevíráte další možnosti pro práci s našimi produkty. Jedna z nich je volání z interkomu na mobilní telefon nebo volání mezi produkty 2N přes internet. To znamená, že nemusí být produkty 2N ve stejné síti, aby si mohly volat. Další skvělou funkcí je vzdálená správa našich produktů přes internet (přes My2N cloud). Takže většinu změn v konfiguraci vyřešíte z kanceláře.

Objevte všechny možnosti cloudu My2N

Zeptejte se na ně našich obchodníků.

Kontaktujte nás​