Máte projekt a chcete do něho řešení 2N?

Vyberte si z nového katalogu. Produkty 2N patří k absolutní světové špičce v oblasti přístupových systémů. Skvělé produkty si zaslouží také prvotřídní propagaci. Proto jsme je oblékli do nového kabátu a v katalogu ukazujeme, jak fungují ve skutečných situacích. Na nich se demonstrují všechny jejich unikátní vlastnosti.

Pro architekty, designery, integrátory či projektová studia v katalogu prezentujeme scénáře, jak naplno využít jejich potenciálu v residenčních budovách (MDU), vilových domech a v uzavřených vilových objektech. Získejte inspiraci, jak navrhnout do projektu produkty té nejvyšší kvality. 

Při zpracování katalogu jsme dbali na prezentaci prvotřídních materiálů, unikátního designu a způsobu jejich použití. Při procházení katalogu získáte mnoho inspirací, jak doručit do projektu to nejlepší co dnes IP interkomy a přístupové systémy nabízí. 

Nezapomněli jsme zmínit ani služby a nástroje, které dáváme vám a vašim klientům k dispozici. Získejte přehled o celkové nabídce pro residenční trh. Přejeme hezké čtení! 

Stáhněte si nový rezidenční katalog