20.07.2021 Produkty

Loučíme se s GSM branami a představujeme jejich nástupce

Spoustu let sloužily firmám po celém světě jako náhrada pevné linky, pro přenos dat, SMS zpráv a faxu. Jenže technologie se neustále vyvíjejí a s nimi se mění i situace na trhu. A tak nastal čas se s GSM branami rozloučit. Ale žádnou paniku, máme pro vás náhradní řešení.

2N® EasyGate GSM a 2N® EasyGate Pro GSM

Ukončujeme brány 2N® EasyGate GSM a 2N® EasyGate Pro GSM a nabízíme vám za ně 2N® EasyGate Pro UMTS a 2N® EasyGate Pro UMTS, Aku(+). Podporují stejné GSM sítě jako ukončované brány, ale nejen to. V případě, že GSM síť není zrovna k dispozici nebo je slabý signál, jednoduše využijí sítě UMTS. Pamatujete si, kdy jste naposledy někomu poslali fax? Ani my ne. Faxům evidentně odzvonilo, proto ukončujeme prodej brány 2N® EasyGate Fax bez náhrady.

2N® VoiceBlue Next 2xGSM a 2N® VoiceBlue Next 4xGSM 

Místo bran 2N® VoiceBlue Next 2xGSM a 2N® VoiceBlue Next 4xGSM zvolte brány 2N® VoiceBlue Next UMTS. Podobně jako v předchozím případě podporují stejné GSM sítě jako ukončované brány. V případě, že GSM signál není k dispozici, využijí sítě UMTS. Ostatní funkce zůstávají stejné.

2N® StarGate

Je nám to nesmírně líto, ale společně s výše uvedenými GSM branami jsme kvůli vývoji na trhu nuceni ukončit i prodej legendární 2N® StarGate. Věděli jste, že jsme ji měli v nabídce neuvěřitelných 20 let? Nicméně jako vždy hledíme do budoucna a usilovně pracujeme na nových produktech. Věříme, že i z nich se stanou bestsellery, které vám ušetří spoustu peněz a usnadní každodenní život. A třeba jednou vstoupí i do síně slávy. 

Pokud byste chtěli využít ukončované brány do některého projektu, pospěšte si a objednejte si je co nejdříve. Po vyprodání zmizí z naší nabídky

Objednat poslední kusy