Letní sleva na balíčky, které zvýší zabezpečení vašich instalací

Nakonec jsme propadli šílenství letních slev i my. Snižujeme cenu bezpečnostních balíčků o 30 %. Instalujte je hned ve svém dalším projektu.

Bezpečnost každé instalace je pro nás priorita, a proto jsme tuto akci připravili. Ujistěte se, že ke každému interkomu 2N® IP Verso, 2N® LTE Verso a 2N® IP Force přidáte bezpečnostní balíček.

Co obsahuje balíček?

Bezpečnostní relé

Věděli jste, že může případný pachatel otevřít zámek jen 12V baterkou? Stačí, když se vandal dostanete k drátům, které vedou od interkomu k zámku. Zabráníte tomu instalací právě bezpečnostního relé, které nainstalujete mezi interkom a zámek.

Sleva 30 % se vztahuje i na samostatné bezpečnostní relé.

Ochranný spínač

Uvědomili jste si, že k otevření interkomu stačí jen správný šroubovák? A to může být problém. Tedy pokud nemáte ochranný spínač, který demontáž rámu pozná a spustí alarm.

I/O modul

Ten využijete při pokročilejších scénářích, které spoustu našich zákazníků používá vlastně v každé instalaci. Třeba když vandal demontuje rám, ochranný spínač to pozná a I/O modul umožní interkomu například kontaktovat bezpečnostní agenturu. V těchto scénářích potřebujete Enhanced Integration licenci (9137908).

Dbejte na nejvyšší možné zabezpečení

Přidejte se k zástupu našich zákazníků, kteří instalují tyto balíčky ke každému interkomu. Od července do konce září za zvýhodněnou cenu.

Bezpečnostní balíček pro 2N® IP/LTE Verso. Objednací číslo: 9155198SET

Objednat

Bezpečnostní balíček pro 2N® IP Force. Objednací číslo: 9151198SET

Objednat