Jedinečný nástroj pro tvorbu projektů ve vylepšené podobě

Instalační krabici už do projektu nikdy nezapomenete přidat! Co dalšího jsme na základě vaší zpětné vazby upravili v nové verzi nástroje 2N Project Designer?

Zapracovali jsme několik změn, díky kterým bude vytvoření řešení dveřní komunikace a kontroly přístupu ještě přehlednější. Zpracováváte rezidenční nebo komerční projekt? Vyberte typ a my vám doporučíme ty správné interkomy, odpovídací jednotky i přístupový systém. Každý produkt můžete upravit přesně podle svých představ. Sami zvolíte, jaké chcete moduly, jestli budete produkt instalovat na povrch, nebo do zdi. My vám podle vaší volby doporučíme potřebné instalační příslušenství. Pomůžeme vám i s výběrem licencí. Stačí zaškrtnout potřebné funkce.

Až budete spokojeni s nakonfigurovanými produkty, snadno upravíte jejich počet. Do projektu můžete přidat jakékoliv další příslušenství. Nezapomeňte ani na služby, které nabízíme. Ty totiž skvěle doplňují celou naší produktovou nabídku. Nic už nechybí? V tom případě si stáhněte seznam všech produktů, včetně jejich fotek a objednacích čísel a pošlete svému distributorovi, nebo našemu obchodníkovi.

Používáním 2N Project Designeru šetříte cenný čas. Neváhejte si tento jedinečný nástroj vyzkoušet právě teď.

Vyzkoušejte vylepšený 2N Project Designer