13.07.2020 Produkty

Investujte 10 minut a získejte pravidelný dlouhodobý obrat

Ochraňte v letní sezóně domovy vašich zákazníků proti zlodějům, a ještě na tom něco vydělejte. Nabídněte do už realizovaných instalací 2N® Mobile Video.

Léto a prázdniny začínají. Přestože je na mnoha místech cestování omezeno, lidi to ven táhne. Jako každý rok se zvyšuje počet vykradených domů a bytů. Pojďme tomu společně zabránit.

S aplikací 2N® Mobile Video přijme obyvatel volání z interkomu u dveří přímo na svém mobilním telefonu. Nezáleží, jestli je doma, v práci, na pláži nebo v lese. Pokud zloděj zazvoní, rezident pro něj bude vždy doma.

Co navrhujeme? Napište email všem zákazníkům, u kterých jste instalovali naše interkomy v posledních pár letech. Nabídněte jim zvýšení bezpečnosti proti vykradení se službou 2N® Mobile Video.

A abychom vám to usnadnili, email nemusíte ani vymýšlet. Zkopírujte si ten, který jsme pro vás připravili. Nejdete ho o pár řádku níž. Stačí 10 minut a můžete nastartovat slušný dlouhodobý obrat.

A pokud nemáte se službou 2N® Mobile Video zkušenosti, napište našim obchodníkům.

Předmět emailu:

Za 4 € ochráníte váš domov před vykradením

Text emailu:

Dobrý den,
věděli jste, že nejvyšší počet vykradených domů a bytů je právě v létě? Odjíždí se vám na dovolenou s tímto vědomím špatně? Nemusí!

Zloději vždy před vstupem do domu zvoní, aby se přesvědčili, že nikdo není doma. Se službou 2N® Mobile Video vám váš interkom u dveří zavolá přímo na mobilní telefon. Nezáleží, jestli jste doma, v práci, na pláži, v lese nebo na zahradě. Pro zloděje budete doma pořád.

Služba stojí v základu pouze 4 EUR/měsíc. Odpovězte na tento email a ochraňte svůj domov.