20.12.2019 Události

Intersec 2020: 2N řešení, kam se podíváš

Naše IP interkomy a přístupové systémy si na dubajském veletrhu INTERSEC (19.-21.1.2020) můžete vyzkoušet hned na několika stáncích. Přijďte si s námi popovídat a zjistěte, jaké řešení dveřní komunikace se nejlépe hodí právě pro váš projekt.

Extrémní fyzická odolnost, široká škála chytrých funkcí, snadná integrace se systémy třetích stran, intuitivní ovládání, špičkový design. To jsou hlavní důvody, proč jsou 2N produkty stále častěji vyhledávány do těch nejnáročnějších projektů po celém světě. Zajištují bezpečnost lidí v kancelářích, na úřadech, ve školách i domovech. A zároveň přinášejí všem svým uživatelům větší komfort.

Navštivte nás na stánku S1-E10 a vyzkoušejte si naše nejnovější odpovídací jednotky určené pro bytové a rodinné domy. Zkuste si na displeji přepnout mezi videem ze zabudované kamery v interkomu a obrazem z externí kamery. Sami uvidíte, jak snadno se naše produkty ovládají. Kromě našeho stánku si 2N produkty můžete vyzkoušet i na stánku naší mateřské společnosti Axis Communications a společnosti NIT. Tak neváhejte a zajistěte si vstupenku, těšíme se na vás!

Chci vstupenku na veletrh