03.07.2020 Kompatibilita

Integrační léto v DACH regionu: Připojte nás i ke KNX

Produkty 2N si rádi povídají se systémy home automation i se Cisco Unified Call Managerem. Využijte toho ve svém dalším projektu.

Věděli jste, že KNX je v Německu nejpoužívanějším protokolem pro home automation? Během výstav jste se nás na kompatibilitu mnohokrát ptali a my vždy s potěšením pozitivně odpovídali. K propojení systémů je zapotřebí do infrastruktury zakomponovat IP bránu, která ale je v současné době standardní součástí domácí automatizace. Díky ní je pak snadné naše IP interkomy se systémem integrovat. Využijte spolupráce s našimi partnery. Třeba společností Loxone. S touto integrací snadno propojíte všechna chytrá zařízení v domácnosti. Uživatel je pak ovládá z jediného panelu. A zapomenout nesmíme ani na PEAKnx z německého Darmstadtu. Teď nedávno PEAKnx vydal i nové uživatelské prostředí, které výrazně usnadní ovládání všech připojených systémů!

Pracujete spíše na projektech kancelářských budov a jednotné komunikace? Pak je pro vás nejsilnějším partnerem v DACH regionu Cisco Unified Call Manager. Jak vám tento produkt ulehčí práci? Náš IP interkom se stane součástí SIP komunikace v rámci celé společnosti. Stejně jako další SIP telefony se zaregistruje k jedné PBX. Recepční tak může přijímat hovory z interkomů na svém stolním telefonu, na mobilu, a otevírat dveře na dálku. Cisco se vám jako partner nezdá? Pak můžeme doporučit i Alcatel, Starface nebo Fritzbox.

V Německu, Rakousku, Švýcarsku ale i jiných světových zemích se můžete potkat s video management softwarem Milestone. Spolehněte se na světového hráče, se kterým si rozumí naše IP interkomy i přístupové jednotky. Proč byste měli? ,,Integrace přístupového systému do VMS má zářnou budoucnost. Zkombinujte záznamy o přístupech uživatelů s chytrou video analytikou. Předejdete tím nepříjemným incidentům a zvýšíte celkovou bezpečnost budov“ říká Radka Lachová, naše Technology Partner Manažerka. 2N® Access Commander vám integraci ulehčí. 2N® Access Commander plugin pro Milestone získá záznamy o přístupech z našich interkomů a čteček a zašle je do programu Milestone xProtect. Jednoduché!

Máte ještě komplexnější projekt? Propojujete nejen video a přístupový systém, ale i požární systémy, výtahy a perimetrii? Podívejte se na našeho nového partnera ADVANCIS. Jejich platforma WinGuard totiž integruje IT, komunikační, bezpečnostní systém i systém správy budov. Nově do této otevřené PSIM platformy zapojíte naše IP interkomy. Správce areálu vám vřele poděkuje, protože mu ohromně usnadníte práci. Z jediného rozhraní bude moct komunikovat s návštěvníky, otevírat jim dvěře i dostávat bezpečnostní notifikace.

Našli jste řešení pro vás?

Dejte nám vědět. Pomůžeme vám váš projekt dokončit.

Kontaktovat specialistu