01.04.2021 Kompatibilita

Dostaňte z integrace produktů 2N a Genetec maximum

Integrujte se Security Center firmy Genetec i naše nové chytré čtečky 2N Access Unit M. Podívejte se, co všechno už integrací dokážete vyřešit a jak vás podporujeme na cestě k úspěšnému projektu.

Co zajišťují produkty 2N v Security Center?

Komunikace a ovládání dveří – do modulu Sipelia připojte naše IP interkomy. Operátor z nich přijímá hovory jako z IP telefonů. Dokáže hovor i přesměrovat, dokonce uvidí obraz kamery a může otevřít dveře.

Video monitoring – přidejte kameru interkomu do kamerového systému. K integraci použijte modul Omnicast. Obsluha Security Center uvidí, kdo je u dveří, může záznam nahrávat a přepínat mezi kamerami.

Přístupový systém – integrujte do modulu Synergis naše interkomy, čtečky 2N Access Unit 2.0 a nově i čtečky 2N Access Unit M. Operátor uvidí v reálném čase, kdo a kde vstupuje do budovy. Skvělá je možnost dveře vzdáleně otevřít i zamknout.

Jak vám integraci usnadňujeme?

Přehledný souhrn – ještě jste neintegrovali 2N a Genetec? Pročtěte si nový leták, kde si uděláte o možnostech společného řešení lepší přehled. Ale zajímavý je i pro zkušené integrátory. Dozvíte se v něm, že můžete do Security Center integrovat mimo interkomy a přístupové čtečky i další produkty 2N.

Podpora nastavení – zapomeňte na čtení manuálů. Podívejte se na video. Za 9 minut vám ukážeme, jak využít naše interkomy v Security Center k video monitoringu, kontrole přístupu a volání.

Kompletní podpora – potřebujete víc? Detailní návody, potřebné licence a podporované verze najdete v profilu firmy Genetec na našem Integration HUBu.

Kontaktujte nás

Máte projekt, kde by se hodilo společné řešení 2N a Genetec? Nevíte, jak začít? Poradíme vám.

Kontaktovat