25.08.2021 Události

Co vyhrává rezidenční projekty? Sledujte 2N On Air

Registrujte se na další díl série 2N On Air, který vysíláme 23. září 2021. Naučíte se kombinovat produkty a vytvářet elegantní a funkční řešení přímo od expertů firem Genetec, Crestron a Carson.

Naši nejúspěšnější zákazníci realizují zakázky v nejnáročnějších rezidenčních projektech po celém světě. Chcete znát tajemství jejich úspěchu? Integrují naše produkty s jinými systémy a nabízejí opravdu komplexní řešení. Zařaďte se mezi ně.

Proč bude integrace hlavním tématem roku 2022?

Ve 2N navrhujeme všechny naše produkty tak, aby byly otevřené pro integraci se systémy třetích stran. Snadná a bezproblémová spolupráce zařízení s produkty jiných dodavatelů je dnes pro úspěch na rezidenčním trhu klíčová. Tento trend neustále roste, a vy byste měli být připravení.

Proč sledovat 2N On Air?

Produkty na otevřených protokolech a standardech můžete nabízet do komplexnějších projektů, kde zákazník vyžaduje vysokou míru spolupráce mezi systémy. Zvládnutí integračních postupů vám umožní navýšit svoji marži, která je u dodávky komplexního integrovaného systému vyšší než u instalace jednoho samostatného produktu.

Zapomeňte na nezáživnou teorii. Celé vysílání stojí na praktických ukázkách propojení produktů 2N a systémů světových top hráčů Genetec, CrestronCarson.

Těšit se můžete na naši integrační královnu Radku, která vás celým programem provede. Uvidíte i dva Tomáše – ředitele divize produktu 2N a obchodního ředitele 2N. Nejdůležitější jsou ale hosté ze společností Genetec, Crestron a Carson, kteří sami ukážou, jak jednoduchá integrace našich systémů je.

Kdy, kde a jak?

Vysíláme už 23. září 2021 mezi 15. a 17. hodinou CET. Vyzkoušíme novou platformu konání online událostí, která se vám určitě bude líbit. Pokud neovládáte angličtinu, můžete si pustit titulky v jednom z 6 jazyků (EN, DE, ES, FR, IT, CZ). A jako tradičně budeme v průběhu vysílání odpovídat na vaše otázky.

Staňte se specialistou na integrace v rezidenčním segmentu

Zdarma, bez čtení brožur, za necelé 2 hodiny.

Registrovat se