26.02.2021 Firma

Co nás čeká v roce 2021?

Z křišťálové koule sice věštit neumíme, ale jsme si jisti, že tento rok si s námi určitě užijete. Převratné produktové novinky, inspirující videa, zbrusu nové katalogy nebo pokračování úspěšného vysílání 2N On Air. A také jedno významné výročí. To vše a ještě víc nás čeká v nadcházejících měsících. Už se těšíte? My moc!

Vyšperkujte svůj příští kancelářský projekt

Už za několik dní uvedeme na trh novou čtečku 2N Access Unit M, která se brzy stane ozdobou každé moderní kancelářské budovy. Na první pohled vás upoutá její elegantní design a kompaktní provedení. Díky svému úzkému profilu se bude skvěle vyjímat i na dveřních zárubních. K dispozici bude v RFID variantě, kterou lze doplnit o Bluetooth či klávesnici.

Sáhněte po dokonalosti

Moderní budovy využívají špičkové technologie. Proto si zaslouží i naprosto výjimečný interkom, který s nimi dokáže komunikovat. A právě takový pro vás připravujeme – 2N® IP Style. Plně dotykový s full HD kamerou a prémiovým procesorem. Podporuje různé přístupové technologie – PIN, RFID, i mobilní přístup technologií Bluetooth či NFC. Neobyčejně uživatelsky přívětivý. Prostě dokonalý. Chcete vědět víc? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte mezi prvními, kdo získá nejnovější informace.

Chtějte ten nejspolehlivější přístupový systém

Nabízíte svým zákazníkům přístup do budovy mobilním telefonem? Že se vám nezdá příliš spolehlivý, ani rychlý, natož bezpečný? Dokážeme vám pravý opak! Jsme v poslední fázi intenzivního testování našeho mobilního přístupového systému, který změní jednou provždy budoucnost kontroly vstupu. Bude rychlejší než RFID karty, mnohem bezpečnější a hlavně naprosto spolehlivý! Už brzy vám prozradíme víc.

Inspirujte se našimi videi a katalogy

V loňském roce jsme od vás dostali spoustu pozitivních ohlasů na naše videa. Asi nejvíc se vám líbilo 3D video ilustrující naše řešení pro rezidenční segment. A to nás nakoplo k ještě větší aktivitě. Těšte se na novou sérii videí, kde budou s herci v hlavní roli zářit naše krásné produkty. A novinky chystáme i v našich katalozích. V tuto chvíli aktualizujeme katalog pro projektanty i katalog věnovaný řešením pro rodinné domy a bytové komplexy. Ale hlavně chystáme úplně nový katalog zaměřený na řešení pro kancelářské budovy. Dokončíme ho během března.

Sledujte 2N On Air i nadále

I letos pokračujeme v úspěšném vysílání 2N on Air. Jak určitě víte, 25. února proběhl první z nich. Zaměřili jsme se na přístupové systémy a představili vám i dva nové produkty. Další díl jsme naplánovali na 20. května. Dozvíte se v něm, jak a s jakými systémy můžete integrovat naše přístupové řešení. Letos uvidíte celkem deset vysílání 2N On Air. Čtyři budou mít podobný formát, na který už jste zvyklí. Zbývajících šest dílů bude kratších a více technicky zaměřených. Sledujte naše webové stránky a včas se zaregistrujte.

Slavíme 30. narozeniny!

Ano, je to tak, v letošním roce oslavíme už 30. výročí založení naší společnosti! A protože je rozhodně co slavit, chystáme spoustu aktivit. Brzy se o nich dozvíte.

Chcete o některém z témat vědět víc?

Napište našim obchodníkům, třeba vám nějakou zákulisní informaci dají.

Kontaktujte nás