06.02.2020 Produkty

Čím je služba 2N® Mobile Video výjimečná?

Máme pro vás několik argumentů, které přesvědčí vás i vaše zákazníky, že 2N® Mobile Video je mezi vrátníkovými aplikacemi ta nejlepší.

Nejspolehlivější cloudová služba na trhu
To vám říkáme často, ale není to jen prázdná fráze. Každý měsíc uskutečníme přibližně 356 000 testovacích hovorů a 99,98% z nich dopadá úspěšně. Podle našich interních testů jde o zdaleka tu nejvyšší spolehlivost, kterou můžete na trhu najít. Zárukou kvality je i hosting na Amazonu (AWS), předním světovém poskytovateli cloudových služeb.

Nové funkce dostanete zdarma
Stažením aplikace to nekončí. Cloudovou službu My2N, jejíž je 2N® Mobile Video součástí, neustále rozvíjíme. Jako zákazník určitě oceníte, že veškeré nové funkce od nás získáte zdarma. Mezi nejzajímavější vylepšení patří služba Site management, okamžitá synchronizace zařízení s cloudem a redesign grafického uživatelského rozhraní.

Provedené změny okamžitě synchronizujeme
S naší cloudovou službou je administrace zařízení rychlá a pohodlná. Každá provedená změna se okamžitě projeví u všech spravovaných zařízení. Efektivitu oceníte především u velkých rezidenčních projektů. Údržbu instalací až s 3 000 mobilními zařízeními zvládnete pohodlně z kanceláře, z jednoho webového prostředí My2N.

Stačí interkom a mobilní telefon
Nejsme jediná společnost na trhu, která nabízí interkomovou mobilní aplikaci. Naší výhodou ale je, že pro otevírání dveří kromě interkomu a svého smartphonu nic dalšího nepotřebujete. Žádné síťové brány ani hardwarové odpovídací jednotky. Aplikace 2N® Mobile Video je tak nejlevnější video odpovídací jednotkou na trhu. A to bez složitého nastavování.

Integrujte 2N® Mobile Video s aplikacemi třetích stran
Potřebujete víc? 2N® Mobile Video podporuje protokol SIP. Proto není problém aplikaci využívat s hardwarem předních společností na řízení domácí automatizace. Nabídněte zákazníkům pouze jednu aplikaci, ve které budou vzdáleně otevírat dveře a zároveň spravovat osvětlení domu. Naší další konkurenční výhodou je, že nabízíme profesionální VoIP platformu. S cloudovou ústřednou zvládnete vyřešit složitější scénáře, jako je přesměrování hovorů nebo vzdálená recepce. 

2N® Mobile Video je profesionální a bezpečná služba pro všechny vaše projekty

Zaregistrujte se do My2N ještě dnes a vyzkoušejte si 30denní zkušební verzi.

Zkusit demo