18.03.2021 Řešení

Chcete, aby váš projekt získal prestižní cenu WiredScore?

Unikátní rezidenční projekt Burlington House v Manchesteru ji získal. A propojení s 2N bylo klíčové. Přečtěte si víc.

Impozantní residenční komplex Burlington House se tyčí přímo nad jedním z kanálů v centru Manchesteru. Tento vrchol moderního městského bydlení získal prestižní certifikaci WiredScore za nejvyšší standard chytrého bydlení. Obyvatelům totiž nabízí ideální kombinaci naprostého komfortu a maximální konektivity. To vše pod ochranou 2N.

V dnešním pojetí chytré domácnosti není místo pro kompromisy. Plně integrovaný vstupní systém zahrnuje designový vstupní interkom 2N® IP Verso s dotykovým displejem a digitálním tlačítkem k volání na recepci. Klíče ani vstupní karty už v době chytrých domácností neobstojí. Rezidenti ke vstupu do všech prostor domu využívají šifrovanou komunikaci mezi čtečkou u dveří a mobilním telefonem. Stačí mít v telefonu nainstalovanou aplikaci 2N® Mobile Key. Díky všudypřítomným Bluetooth čtečkám ani není potřeba telefon vytahovat z kapsy. Prostě konektivita ve službách komfortu.

Důrazu na luxusní design si všimnete po vstupu do každého bytu. Vlastně nevšimnete... Odpovídací jednotka 2N® Indoor Touch v barvě elegantní klavírní černi je absolutně nenápadná. Velký HD displej ale ožije při každém videohovoru s návštěvou u vchodu. A pokud zrovna nejsou rezidenti doma, videohovor jednoduše odbaví ze svého mobilního telefonu. Dokonce můžou z dovolené domů pustit sousedy, kteří jim přišli nakrmit rybičky.

Prohlédnout případovou studii