03.10.2019 Události

2N na Interliftu: Poradíme vám s přechodem na 4G síť

Jste připraveni na blížící se odpojení 2G a 3G sítí? Přijďte se s námi poradit o vhodném řešení výtahové komunikace pro své projekty. Najdete nás na stánku 5056 na výtahářském veletrhu Interlift, který startuje už 15. října.

Nadcházející přechod na 4G síť je spojen s nástrahami především pro provozovatele výtahových zařízení. Nouzová komunikační zařízení výtahů totiž v drtivé většině fungují přes pevnou linku, nebo ve 2G (GSM) či 3G (UMTS) síti. V momentě, kdy operátoři ukončí provoz těchto technologií, ztratí výtahové komunikátory spojení na dispečink. Nefunkční komunikátory tak nebudou splňovat požadavky bezpečnostních norem.

Nenechte se zaskočit a připravte se na tuto výraznou změnu už teď! Odborníci na našem stánku vám předvedou výhody našich komunikačních řešení pro výtahy a vyberou to pravé řešení i pro váš projekt. Ať už se jedná o moderní rezidenční areál, kancelářský komplex nebo starší budovu.

Věděli jste, že výtahové komunikátory lze snadno integrovat do přístupového systému budov i s odpovídacími jednotkami umístěnými v kancelářích či bytech? Přijďte to zjistit na stánek 5056.

Získat vstupenku