08.02.2021 Produkty

2N® IP Handset – nová základní odpovídací jednotka

Doplňte své portfolio odpovídacích jednotek o naprostý základ. 2N® IP Handset je klasické sluchátko, které neoslní designem, ale spolehlivě zvládne hlavní funkci odpovídací jednotky.

Máte projekt, kde potřebujete audio odpovídací jednotku? Někdy vaši zákazníci trvají na sluchátku. Nepřesvědčí je ani to, že 2N® Indoor Talk je vyroben z prvotřídních materiálů a nabízí víc možností. A přesně pro takové zákazníky teď máte 2N® IP Handset. Přijdete sice o jednu z největších výhod 2N produktů – konfiguraci a správu přes My2N cloud. Zákazník ale bude spokojený.

Jak 2N® IP Handset funguje?

Rezident zvedne sluchátko, zjistí, kdo je u dveří a pustí ho dovnitř. Na druhou stranu, to bychom nebyli my, abychom nepřidali něco navíc. Chcete s běžným IP sluchátkem někoho pustit dovnitř? Většinou musíte vyťukat číselný kód a potvrdit ho stisknutím hvězdičky. To se nám nelíbilo a na jednotce 2N® IP Handset najdete speciální tlačítko k otevření dveří. V bytových domech s recepcí ocení obyvatelé i tlačítko k přímému spojení s recepčním.

K odpovídací jednotce připojte UTP kabel a přišroubujte na zeď. Sluchátko ale můžete klidně položit na stůl a vrtačku nechte v kufříku.

Vyberte si mezi černou a bílou barvou

Nebo se raději zásobte oběma barvami sluchátka 2N® IP Handset.

Objednat 2N® IP Handset