23.09.2021 Software

2N® Access Commander 2.1: příjemnější správa návštěv

Prozkoumejte nálož nových vlastností, které můžou rozhodnout o získání zakázky. Nabízejte software hromadné správy aktivně a ke každému většímu projektu.

Příliš mnoho lidí v místnosti?

Limitujte počet lidí v místnosti, ať už jde ozasedací místnost, konferenční sál nebo open space kancelář. Situace s pandemií Covid-19 stále ještě není vyřešená a některá nařízení můžou přikazovat pouze určitý počet lidí na stanovenou plochu. Žádný problém pro nový Pro 2N® Access Commander s funkcí řízení obsazenosti (tzv. Occupancy management).Žena na recepci

V prvním kroku vytvoříte oblast (area), pak maximální počet osob v ní a co se má stát, pokud dojde k překročení limitu. Můžete zvolit zamítnutí přístupu, nebo jen upozornění. Recepční nebo bezpečnostní manažer může situaci sledovat živě na widgetu hlavní obrazovky.

Příjemnější správa návštěv

Ve verzi 2.1 softwaru 2N® Access Commander jsme vytvořili celou novou sekci pro správu návštěv. Recepční velmi jednoduše vytvoří nového uživatele - návštěvníka a rovnou mu přiřadí přístupový údaj (PIN, RFID kartu, SPZ auta). PIN kód pošle e-mailem dopředu jedním kliknutím přímo z rozhraní a kartu předá přímo na recepci. Jak je to SPZ auta? Recepční ji jen zadá do systému a brána do garáží se automaticky otevře, když návštěvník přijede. Přehled návštěv může administrátor sledovat na novém widgetu Návštěvníci.

Sledujte průchod z obou stran

Jedno zařízení (interkom nebo čtečka) může ovládat průchod dveřmi v obou směrech. Stačí mít na jedné straně interkom 2N® IP Verso nebo čtečku z rodiny 2N Access Unit 2.0. Na druhé straně dveří instalujete některý z přístupových modulů interkomu 2N® IP Verso a připojte ho skrz zeď k interkomu nebo čtečce. Máte tedy u dveří jeden produkt, ale čtečky z obou stran dveří.

2N® Access Commander 2.1 dokáže poznat kterou čtečku uživatel použil, a vy můžete spravovat přístupy z obou stran. Usnadňuje a zpřehledňuje se tím administrace. Velmi užitečné je to například právě při. Occupancy managementu popsaném výše.

Co tam máme dál?

Tak například usnadňujeme LDAP synchronizaci. Dnes 2N® Access Commander respektuje i skupiny, do kterých jsou uživatelé přiřazeni. Jedinou podmínkou je, že skupiny před synchronizací v softwaru vytvoříte. Navíc jsme 2N® Access Commander připravilina 2N® IP Style. Celodotykový 10″ displej interkomu nabízí nové možnosti zobrazení stromové struktury a k jednotlivým složkám můžete i přiřadit obrázky. Vše nastavíte i přímo v softwaru.

Pro bezproblémovou kompatibilitu se softwarem 2N® Access Commander, upgradujte interkomy a přístupové čtečky na 2N OS verze 2.33. Ta mimo jiné přináší užitečné prohloubení integrace s AXIS Camera Station.

Máte v instalaci víc než tři zařízení 2N?

Nabídněte k nim vždy software 2N® Access Commander, který významně šetří čas. Věděli jste, že až 5 zařízení a 50 uživatelů nastavíte v instalaci zdarma?

Chci SW na hromadnou správu