Ve 2N vznikají ty nejlepší interkomy na světě a hledáme pro ně ty nejlepší vývojáře!

Z firmy, která byla založena na začátku devadesátých let třemi kamarády, jsme nyní celosvětově prosperující společnost s 360 zaměstnanci. Do roku 2025 máme ambici stát se absolutní jedničkou na poli interkomů. Naše portfolio tvoří především vstupní interkomy fungující na IP technologii a komplexní řešení pro řízení přístupů nebo výtahové systémy.

Všechny naše produkty vznikají přímo v pražských Modřanech. Zde se nachází všechna oddělení od vývoje, přes technickou přípravu výroby, kompletaci, podpůrná oddělení až po obchod. Odtud se 2N produkty rozesílají k zákazníkům po celém světě. Vývojáři tvoří 35 % naší firmy. Produkty vyvíjíme od konstrukčního návrhu, přes vývoj elektroniky a SW až po cloudové služby, díky kterým mohou naše jednotky komunikovat s mobilními telefony.

Škála využívaných technologií je široká a téměř každý vývojář si tu přijde na své. Pracujeme na backendu (Java Spring Framework, .NET Core, SQL, PostgreSQL, C#), frontendu (React, HTML5, JavaScipt, Angular), mobilních aplikacích – Java, Kotlin (Android), Swift (iOS), embedded softwaru (C/C++, Linux, bare metal), hardwarových platformách (C, návrhový systém PADS, Windchill, ARM Cortex A7, A8, A9, TI, DSP C64, PC, AWS) či My2N cloudových službách (Spring, Hibernate, …).

Naši zaměstnanci jsou pro nás prioritou. To oni stojí za kvalitními produkty, které dodáváme na trh. Při práci využíváme nejmodernější technologie, dbáme na to, aby každý viděl přínos své práce pro konečný produkt. Záleží nám na rovnováze mezi osobním a pracovním životem. Ve 2N vládne přátelská a otevřená atmosféra, otevřenost managementu a důvěra v rámci týmů.

Láka tě být jedním z nás? Chceš vidět výsledky své práce na vlastní oči a do práce se těšit? Dej nám o sobě vědět! Slibujeme, že nebudeš litovat!

Prozkoumejte otevřené pozice

Podívejte se na videa, jak ve 2N pracujeme!

Software

Vyvíjíme embedded software, který běží na desítkách různých zařízení - interkomech, odpovídacích jednotkách, čtečkách karet či otisků prstů. O různorodosti práce na vývoji softwaru ve 2N více řekne Petr, který stál u samého zrodu vývoje IP interkomů, jejichž prodej jsme zahájili v roce 2008.

ACOM

Access commander měl původně umožnit zákazníkům hromadnou správu našich interkomů v jedné instalaci či projektu. Dnes už zvládá kompletní správu zabezpečení celé budovy. Co musí systém zvládnout a jaké jsou největší výzvy do budoucna? To se dozvíme od Martina, který má celý systém ve 2N na starosti.

My2N

Největší tým, který u nás na vývoji máme, se stará o cloudovou službu My2N. Ta vznikla, abychom umožnili zákazníkům dovolat se z našich interkomů na telefony, kdekoliv na světě. Více o této službě řekne Honza, který se na vývoji aplikace podílí.

Hardware

Ve 2N vyvíjíme hardware jako celek. Od návrhu schématu, přes návrh plošného spoje, realizaci prototypu a jeho testování, až po finální produkt. O tom, čím je práce na vývoji hardwaru zajímavá, vám řekne více Honza.

Mechanika a konstrukce

S příchodem interkomů jsme se začali více věnovat designu produktu. Vzniklo oddělení mechaniky a konstrukce, které se zabývá kryty, uchycením do zdi a dalšími mechanickými částmi produktu. Toto oddělení také testuje, co naše produkty vydrží. Mimo jiné například voděodolnost, nárazuvzdornost či tepelné namáhání. Více vám představí Honza a Štěpán ve videu.

Testteam

Do testovacího oddělení se dostávají všechny produkty 2N - od liftových zařízení, přes interkomy a odpovídací jednotky, až po access commander a cloudové služby. Testovaný je software, hardware, jeho featury a firmware. Na zařízení se provádí také stres testy či opakované restarty a mimo jiné jsou sledovány i jeho reakce v běžném provozu. Více o tom, co vše dělají naši testeři řekne Vašek.

UX

To, aby byly produkty 2N uživatelsky co nejpříjemnější mají na starost týmy UX a UI. Nejen že se podílí na návrhu řešení, později jej ale také testují a ověřují s uživateli. O tom, že se tato práce vyplatí, ví své i Klára, která ve 2N vybudovala první UX tým. 

Chcete se přidat k nám do týmu?

Prozkoumejte otevřené pozice