Naši dodavatelé

 

 

SOS electronic s.r.o.

 

 

SOS electronic s.r.o.

SOS electronic je jedním z největších nezávislých distributorů elektronických součástek v Evropě. Zabývá se velkoobchodní distribucí elektronických součástek pro průmyslovou výrobu a pomáhá zavádět nové součástky do zákaznických aplikací a zefektivňovat a zkvalitňovat elektronická zařízení. Dodává široké spektrum polovodičových, pasivních, optoelektronických a elektromechanických součástek sofistikovaných funkčních celků jako např. komunikační moduly, inteligentní displeje apod., jakož i nástrojů, měřící a pájecí techniky. V nabídce produktů SOS electronic najdete více než 200 000 typů elektronických součástek, z nichž více než 15 000 jsou skladem k okamžitému odběru.

www.soselectronic.cz

ELO+, spol. s r.o.  

ELO+ spol. s r.o.

Společnost ELO+ spol. s r.o. je jedním ze zavedených výrobců elektroniky na zakázku v České republice. Specializuje se na kvalitní a rychlé osazení malých až středně velkých sérií DPS pro nejrůznější oblasti průmyslu jako telekomunikace, automatizace, doprava, zdravotnictví a energetika. Společnost pronikla do povědomí zákazníků také vlastním vývojem a výrobou komunikačních adaptérů pro automatizaci a systémy zabezpečení.

www.elo.cz

 

WM OCEAN s.r.o.

 

 

WM OCEAN s.r.o.

Firma WM OCEAN s.r.o. se zaměřuje na M2M trh. Nabízí celou škálu komunikačních produktů, které používají komunikační technologie jako GPRS/EDGE/UMTS/WCDMA/HSDPA/HSUPA/HSPA+/LTE, WiFi, GPS, Glonass, Bluetooth, EnOcean atd. WM OCEAN je autorizovaný distributor Enocean a Cinterion. Zákazníci u WM OCEAN mohou zakoupit nejen produkty těchto dvou firem, ale i všechno potřebné příslušenství jako jsou antény (GSM,  3G, WiFi, GPS), B2B konektory, RF kabely, GPS moduly atd.

www.wmocean.cz

 

SECTRON s.r.o.

 

 

SECTRON s.r.o.

SECTRON s.r.o. je distribuční a výrobní firmou na trhu bezdrátových průmyslových M2M technologií  GSM/GPRS/EDGE, UMTS/HSDPA, GPS, Bluetooth, WLAN a kompletního hardwarového příslušenství. Také je autorizovaný distributor aktivních elektronických komponent renomovaných značek Siemens (Cinterion), Leadtek, Ezurio a nabízí široké spektrum pasivních komponent včetně vlastní výroby vysokofrekvenční příslušenství (anténní redukce a antény).

www.sectron.cz

JEPAZ Elektronika spol. s r.o.  

JEPAZ Elektronika spol. s r.o.

JEPAZ Elektronika vyvíjí a vyrábí zařízení z oboru telekomunikační a automatizační techniky, a to jak pro průmyslové užití, tak pro koncové odběratele. V minulosti se v západní Evropě úspěšně prosadila jako výrobce modemů, routerů a faxových zařízení, které vyvinula a produkovala ve velkém množství přednostně pro export. V současné době se kromě vlastních produktů zčásti orientuje i na zakázkový vývoj a produkci pro tuzemské zákazníky.

www.jepaz.cz

 

 

OMNITRON - Baterie, akumulátory a zdroje

 

Omnitron s.r.o.

Firma Omnitron s.r.o. je ryze česká obchodně-výrobní firma specializující se na dodávky baterií, akumulátorů, zdrojů a čidel. Kromě toho je výrobcem bateriových a akumulátorových sestav včetně návrhu a konzultací s vývojáři. Omnitron dodává společnosti 2N akumulátorové sestavy BT 10xNIMH B. Cílem Omnitronu je být zákazníkovi spolehlivým a férovým partnerem.

www.omnitron.cz

 

Wendell electronics, a.s. Effective EMS solutions

 

Wendell electronics, a.s.

Šedesátiletá tradice města elektroniky ve spojení s nejmodernějšími technologiemi, pokrokovým řízením kvality a důrazem na přesnost, flexibilitu a individuální řešení potřeb zákazníků z celého světa. To je recept na úspěch společnosti Wendell electronics, a.s.

www.wendell.cz

 

Telit Wireless Solutions

 

Telit Wireless Solutions

Telit Wireless Solutions je globální hráč v oblasti komunikace Machine-to-Machine (M2M), který prostřednictvím své obchodní jednotky m2mAIR poskytuje služby s přidanou hodnotou v oblasti M2M, včetně konektivity a hardwaru. S více než 12 let působnosti výhradně v M2M businessu společnost neustále vylepšuje své technologie pomocí šesti výzkumných a vývojových center po celém světě a prodává produkty a služby ve více než 80 zemích. Díky škálovatelným produktům je Telit schopen omezit náklady na vývoj, ochránit investice do designu a snížit riziko.

www.telit.com

 

 

RATHGEBER k.s.

 

 

RATHGEBER, k.s.

Firma RATHGEBER, k.s. již 20 let patří mezi přední evropské  výrobce etiket & štítků pro průmysl a marketing  se sídlem společnosti a výrobou na Vysočině, v Bystřici nad Pernštejnem.  Naše firma vyrábí technické i designové etikety pro různé průmyslové obory – automobilový, nábytkářský, výrobci oken, vrat, kotlů, zdravotnictví, ale i pro zpracovatelský průmysl, výrobce automatizační a regulační techniky, měřících zařízení, …

www.rathgeber.cz

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.