Management

Oldřich stejskal

Oldřich Stejskal

Chief Executive Officer
  Osobní motto:
"Dělej co nejlépe a nejrychleji to, co tě opravdu baví, a peníze si tě najdou."LinkedIn
Ve 2N jsem našel prostor pro svoji realizaci. Na samém začátku jsem jako první zaměstnanec mohl vyvíjet a vyrábět elektronická zařízení v podmínkách, které jsem si v klukovských letech jako „bastlíř amatér“ vysnil, a později jsem rád svým dílem přispěl k práci mnoha velmi šikovných a chytrých lidí, s kterými mohu pracovat dodnes. S uspokojením sleduji lidi, které práce v 2N baví a mají radost ze svých vlastních i našich společných výsledků. Za největší úspěch považuji to, že 2N je rostoucí, stále zisková firma, ve které je radost pracovat v otevřené a přátelské atmosféře i při důsledné orientaci na výkon a výsledek.
Jan Makalouš

Jan Makalouš

Chief Procurement Officer
  Osobní motto:
"Když něčeho opravdu chci dosáhnout, tak toho dosáhnu."
Na počátku devadesátých let jsem se rozhodl pro návrat k práci, která byla mým koníčkem, proto jsem měl možnost zažít start 2N – tehdy začínající soukromé společnosti se sympatickými ambicemi. Dodnes mě těší překonávat překážky a přes nečekané problémy dosahovat plánovaných cílů. V naší zemi není mnoho firem, které by tak jako 2N vyrostly z malé firmy ve sklepě ve velkou, mezinárodně uznávanou společnost. Jsem hrdý, že jsem měl možnost být u toho a přispět svým dílem.
Michal Kratochvíl

Michal Kratochvíl

Chief Commercial Officer
  Osobní motto:
"Když začnou být tvrdé podmínky, nastupují tvrdé povahy.
(When The Going Gets Tough The Tough Get Going)"LinkedIn
2N je společnost, která neustále přináší nové výzvy. Při mé práci mě naplňuje úspěšné objevování nových příležitostí, a to jak pro jednotlivé výrobky, tak pro celou společnost. Baví mě práce s motivovanými lidmi, kteří vědí, co chtějí, a jdou si za svým cílem. Za svůj největší úspěch, na který jsem hrdý, považuji stabilní prodejní tým 2N, složený z loajálních a vysoce profesionálních obchodníků.
Maštalíř Jan

Jan Maštalíř

Chief Technical Officer
  Osobní motto:
"Stačí chtít."LinkedIn
Vždy jsem byl technik a vždy jsem potřeboval mít vliv na věci kolem mě. Baví mě objevovat nové možnosti v oblasti elektroniky a telekomunikací. Rád se potkávám s partnery v našem odvětví, poznávám potřeby zákazníků a možné příležitosti na trhu. Největší radost zažívám ve chvíli, kdy se nám ve vývoji podaří vymyslet a dodat na trh unikátní produkt. Jsem hrdý na rozmanitost, vysokou technickou úroveň a kvalitu celého produktového portfolia 2N.
Petr Polanecký

Petr Polanecký

Chief Manufacturing Officer
  Osobní motto:
"Změna je život."LinkedIn
K nástupu do 2N mě motivovala chuť aplikovat svoje zkušenosti ze strojírenské výroby v náročnějším oboru, který je rychlejší, dynamičtější a flexibilnější. Tato má očekávání se zcela naplnila. Vize společnosti je v souladu s mým pohledem na svět, těší mě tvůrčí svoboda a spolupráce s perfektními lidmi. Jsem hrdý na nastartované změny ve výrobě a profesní růst nových manažerů, kteří se v rámci svých pozic stali schopnými a sebevědomými lídry.
Petr Štěpánek

Petr Štěpánek

Chief Financial Officer
  Osobní motto:
"Všechno jde, když se chce."
Vždy mne zajímalo, jak ten „světový motor“ vlastně funguje, takže jsem rád využil příležitosti věnovat se tomuto tématu profesionálně. Dávám přednost práci v dynamicky rozvíjející se firmě, kde se mohu realizovat v řešení zajímavých případů. Baví mne pracovat v týmu skvělých lidí, kteří mají zájem do firmy přinášet nové a nové nápady. Často není jednoduché najít správné řešení, o to větší ale člověk cítí motivaci. Jsem velmi hrdý na svůj tým, který si dnes dokáže poradit v jakékoli situaci.
Monika Rousová

Monika Rousová

Chief Human Resources Officer
  Osobní motto:
"Vynikající firmu jsou schopni rozvíjet jen vynikající lidé."LinkedIn
Vybrala jsem si firmu, která nabízí svým lidem důvěru, samostatnost a podíl na jejích výsledcích a úspěchu. Za to od nich očekává přijetí osobní zodpovědnosti, nápady, ambice a vysokou vnitřní motivaci. A pro takové lidi je radost dělat personální ředitelku. Navíc mě velmi oslovuje dodržování etických principů podnikání, které jsou ve 2N od začátku pevně nastaveny a promítají se do mezilidských vztahů. Těší mě pracovat s lidmi, kteří navzdory všem těžkostem na trhu nerezignovali na to, jak se k sobě navzájem chovají, jsou slušní a čestní.
Tomáš Klíma

Tomáš Klíma

Distribution Sales Director
  Osobní motto:
"Pokud se nestaráte o svého zákazníka, udělá to Váš konkurent za Vás."LinkedIn
Mám rád práci, jejíž výsledek je viditelný a mohu ho změřit a ovlivnit. A přesně to mi nabídla 2N. Každodenní práce s lidmi z celého světa je pro mě navíc cenným zdrojem inspirace a neustále se mohu učit nové věci. Baví mě pracovat v týmu s lidmi, kteří jsou profesionálové ve všem, co dělají. Profesionálové, kteří jsou ochotni se o svou zkušenost podělit s ostatními, a zároveň jsou otevřeni názoru druhých a věří v produkt 2N. Je pro mě motivací vidět, že díky tomu vyrostla nejen samotná společnost 2N, ale i naši obchodní partneři.
Josef Bešta

Josef Bešta

Director - Strategic Accounts & Sales Support
  Osobní motto:
"Za každých okolností mysli pozitivně!"LinkedIn
2N mi dala možnost vypracovat se z řadového obchodníka až do TOP managementu společnosti, kde mohu naplnit svá dávná přání o vedení lidí, péči o jejich rozvoj a motivaci. Zároveň se i nadále mohu věnovat věci, která mě velmi baví. A to aktivnímu rozvíjení obchodu s těmi největšími zákazníky, které 2N po celém světě má. Náplň mé práce mi umožňuje soustavně zlepšovat své schopnosti a dovednosti, což je pro mě a můj osobní rozvoj velmi důležité.
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.