Granty

V souladu se strategií dlouhodobého rozvoje využívá společnost 2N TELEKOMUNIKACE a.s. různé granty, z kterých čerpá finanční prostředky na realizaci projektů zaměřených na zvýšení konkurenceschopnosti společnosti v národním i nadnárodním měřítku, a to prostřednictvím vzdělávání a tréninku zaměstnanců.

Vzdělávací program „Každý zaměstnanec podnikatelem v naší mezinárodní firmě“

Počátkem roku 2011 byl zahájen dlouhodobý vzdělávací program pod názvem: „Každý zaměstnanec podnikatelem v naší mezinárodní firmě“. Cílem vzdělávacího projektu bylo připravit zaměstnance na práci v mezinárodní společnosti s respektováním multijazykového a multikulturálního prostředí odpovídající mezinárodním standardům, kde zkušenosti, dovednosti, osobní kvality a přizpůsobivost lidí hrají podstatou roli při prosazení se na světových trzích. 

Projekt byl financován z prostředků Evropského sociálního fondu Praha & EU - Investujeme do vaší budoucnosti v rámci Operačního programu Praha – adaptabilita. Projekt byl úspěšně ukončen 30.6.2013.

 

Evropský sociální fond

Praha & EU - Investujeme do vaší budoucnosti

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.