Zvyšte své zisky díky provolbovým blokům čísel na svých SIM kartách

Komfort fixní sítě v sítích GSM/UMTS

Používáte ve své síti GSM brány nebo o jejich použití uvažujete? Stěžují si vaši zákazníci, že jsou odchozí hovory z jejich pobočkové ústředny prezentovány číslem SIM karty a ne číslem volající pobočky?  V tom případě pro vás máme perfektní řešení. Tato služba je známa z ISDN a VoIP sítí a jmenuje se DDI (Direct Dial-In) neboli provolba. Nyní můžete poskytnout stejnou službu i ve své mobilní síti.

Další řešení

Potřeba: Provolba v mobilní síti

Zákazník: Telekomunikační operátor

Provolba v mobilní síti (GSM DDI) umožňuje prezentaci odchozích hovorů z pobočkové telefonní ústředny vlastním číslem volající pobočky.  Stejně tak jsou příchozí hovory směrovány přímo na konkrétní pobočku bez nutnosti přepojování spojovatelkou. Toto je zajištěno pomocí GSM/UMTS brány s takovým počtem SIM karet, které pokryjí potřebu zákazníka na počet současných hovorů.

V současné době můžete zákazníka s požadavkem na provolbu připojit pomocí  E1 nebo SIP trunků. Většinou si ovšem tuto konektivitu musíte pronajímat od jiných operátorů. S naším řešením GSM DDI si už nemusíte tyto trunky pronajímat! Navíc můžete využít omezeného počtu SIM karet – hovorových kanálů – a to podle potřeb zákazníka.   
(V případě E1 si pronajímáte všech 30 kanálů, přestože zákazník využije jen 8 kanálů. S naším řešením nabídnete zákazníkovi GSM bránu s 8 SIM kartami a blokem např. 100 čísel). Řešení lze samozřejmě nabídnout pro libovolný počet kanálů a provolbových čísel.

GSM DDI je kompatibilní se všemi typy pobočkových ústředen a pomůže vám získat více zákazníků a zvýšit výnosy. Poskytněte komfort fixní sítě v sítích GSM/UMTS  a buďte technologickým lídrem na vašem trhu!

Více informací naleznete v prezentaci níže nebo nás můžete přímo kontaktovat.

Doporučené produkty pro: Telekomunikační operátor

Soubory ke stažení

Datum Název Velikost Typ Stáhnout
23.01.2013 DDI řešení pro mobilní sítě na platformě 2N® Netstar - leták (EN ) 1.36 MB PDF
Výhody pro operátora
  • Komfort fixní sítě v sítích GSM/UMTS
  • Více zákazníků a vyšší výnosy
  • Kompatibilita se všemi druhy PBX
Výhody pro zákazníka
  • Úspora při volání
  • Nové služby bez nutnosti upgrade PBX
  • Odesílání/příjem SMS
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.