Zvyšte produktivitu zaměstnanců

Větší flexibilita zaměstnanců a jejich lepší dosažitelnost je přáním každého zaměstnavatele. Díky funkci 2N Mobility Extension získají zaměstnanci větší volnost, přesto jsou neustále k dispozici pro zákazníky, kteří volají do jejich kanceláře.

Další řešení

Potřeba: Mobilita

Zákazník: Domácnost a malá kancelář, Malá a střední firma, Velká a nadnárodní společnost

Představte si, že jste mimo kancelář, ale očekáváte důležitý hovor. Díky službě 2N® Mobility Extension se nemusíte obávat, že propásnete důležitý kontrakt, protože všechny hovory na vaši pevnou stanici jsou automaticky přesměrovány na mobilní telefon. Ten zároveň získá všechny funkce pevné stanice, takže můžete hovor např. přepojit nebo zaparkovat, případně využijete ostatní služby pobočkové ústředny. Slovo mobilita získává tedy mnohem širší význam, než jak je tomu například u DECT systémů, které mají velmi omezený dosah.

S produkty 2N můžete funkci 2N® Mobility Extension využít u všech druhů rozhraní – analogových, ISDN i VoIP. Nabízíme také speciální aplikaci pro mobilní telefony, která ještě zvýší komfort při využívání služby 2N® Mobility Extension.

Doporučené produkty pro: Domácnost a malá kancelář

Doporučené produkty pro: Malá a střední firma

Doporučené produkty pro: Velká a nadnárodní společnost

Výhody pro zákazníka
  • Úspora nákladů
  • Vyšší flexibilita
  • Náhrada DECT systémů
  • Služby pobočkové ústředny na mobilním telefonu
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.