Zvyšte prodeje SIM karet díky službě SIM hunting

Používají Vaši zákazníci GSM brány s Vašimi SIM kartami? Chtějí po Vás službu, která by jim umožnila zveřejnit pouze jedno telefonní číslo a přesto pro příchozí hovory využít takového počtu kanálů, kolik SIM karet využívají? Stejně tak, aby odchozí hovory z jejich pobočkové ústředny byly prezentovány tímto jedním číslem a ne různými čísly SIM karet?  V tom případě pro Vás máme elegantní a snadno škálovatelné řešení. Tato služba je známa jako SIM hunting (také One number reach) neboli Vyhledání volné SIM. Nyní můžete poskytnout stejnou službu i ve své mobilní síti bez nutnosti zakoupení drahé licence do Vaší IN (Intelligent Network).

Další řešení

Potřeba: SIM hunting

Zákazník: Telekomunikační operátor

Vyhledání volné SIM karty (SIM hunting) umožňuje zákazníkovi využít směrování odchozích hovorů z jeho telefonní ústředny přes vícekanálovou GSM/UMTS bránu a zároveň identifikaci  (CLIP)  těchto hovorů jedním unikátním číslem. Stejně tak jsou příchozí hovory na toto číslo směrovány na volnou SIM v GSM bráně a tudíž je možno využít více současných hovorů při volání na jedno číslo.  Toto je zajištěno pomocí GSM/UMTS brány s takovým počtem SIM karet, které pokryjí potřebu zákazníka na počet současných hovorů.

Existuje více možností, jak zákazníkům s tímto požadavkem vyjít vstříc. SIM hunting může být podporován Vaší IN, nebo si zákazník může na SIM kartách nastavit kaskádu přesměrování , kterou dosáhne požadované funkcionality. Limitem je ovšem počet SIM karet, které v takovéto skupině (hunting group) mohou být. 2N řešení podporuje až 30 SIM karet! Pokud tedy chcete spolehlivé řešení pro více SIM karet a Vaše IN to nepodporuje, máme pro Vás snadno implementovatelné řešení.

SIM hunting je kompatibilní se všemi typy pobočkových ústředen a pomůže Vám získat více zákazníků a zvýšit výnosy. Poskytněte komfort fixní sítě v sítích GSM/UMTS  a buďte technologickým lídrem na Vašem trhu!

Více informací naleznete v prezentaci níže, případně nás můžete přímo kontaktovat.

Doporučené produkty pro: Telekomunikační operátor

Výhody pro operátora
  • Poskytněte komfort fixní sítě v sítích GSM/UMTS
  • Získejte více zákazníků a výnosů
  • Kompatibilní se všemi druhy pobočkových ústředen
Výhody pro zákazníka
  • Úspora při volání
  • Nové služby bez nutnosti upgrade PBX
  • Firma působící profesionálně
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.