Zůstaňte on-line za každé situace

Takovou situaci jste určitě zažili – právě ve chvíli, kdy chcete odeslat důležitý e-mail, přestane fungovat internetové připojení. S jednoduchým řešením od společnosti 2N byste tyto horké chvilky už nemuseli zažívat.

Další řešení

Potřeba: Záloha komunikačních řešení

Zákazník: Domácnost a malá kancelář, Malá a střední firma, Velká a nadnárodní společnost

Zařízení, která nabízíme, zajišťují připojení k sítím 3. generace technologií HSPA. Ta umožnuje v současnosti přenášet data rychlostí až 7,2 Mbit/s, což plně postačí celé vaší firmě na běžnou práci. Zařízení mohou plnit funkci zálohy obvyklých druhů připojení, jako je Wi-Fi, ADSL či optický kabel. Podpora VRRP protokolu zajistí okamžitou náhradu, takže prakticky ani nepoznáte, že došlo k přerušení primárního připojení.

Výhodou našich zálohovacích zařízení je možnost využít jejich funkcí k dalším účelům, které běžná firma potřebuje. Typickým příkladem je GSM/UMTS brána, která vám sníží náklady na volání a posílí vaši flexibilitu. Díky 2N® Mobility Extension již nezmeškáte ani jeden důležitý hovor a navíc váš mobilní telefon získá funkcionalitu pevné stanice, včetně možnosti přepojení.

Doporučené produkty pro: Domácnost a malá kancelář

Doporučené produkty pro: Malá a střední firma

Doporučené produkty pro: Velká a nadnárodní společnost

Doporučené produkty pro: Státní správa

Výhody pro zákazníka
  • Spolehlivé zálohování připojení
  • Automatické rozpoznání poruchy
  • Možnost dalších služeb
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.