Živá i předehraná hlášení v obchodních a zábavních centrech

V každém obchodním či zábavním centru je čas od času nutné provést živé či přednahrané hlášení. Toto hlášení se provádí buď plošně (do všech reproduktorů), či cíleně (do konkrétních zón).

Další řešení

Potřeba: Ozvučení prostor

Zákazník: Projekční kancelář

2N® Net Mic umožňuje jak živá, tak přednahraná hlášení do libovolné zóny. Obsluha pouze vybere stiskem tlačítka danou zónu (či zóny) a může začít hovořit, či spustit přednahranou informaci. Díky indikaci stavu dané zóny (v klidu = možno hovořit, obsazeno = do zóny je již prováděno jiné hlášení) se nemůže stát, aby operátor vstoupil do již probíhajícího hlášení.

2N® Net Mic využívá stávající strukturované kabeláže či pokrytí Wi-Fi, a tudíž nevyžaduje pokládku audio kabelů. Je ideálním řešením pro obchodní, zábavní, wellness centra či různé druhy tělocvičen. Je ideálním doplňkem k IP Audio systému 2N® Net Audio Decoder, který umožňuje ozvučení prostor hudbou a přehrávání reklam v daném čase.

Doporučené produkty pro: Projekční kancelář

Výhody pro projekční kancelář
  • Vysílání audia do různých zón
  • Příposlech přehrávaného audia v různých zónách
  • Možnost připojit kdekoli v síti (IP řešení)
  • Snadná a pohodlná obsluha (i bez počítače)
  • Jednoduchá konfigurace přes aplikaci 2N® IP Audio Control Panel
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.