Zbavte se pevné linky, ponechte si jen její služby

Možná již nějakou dobu zvažujete, zda je pro vás výhodné být vázán na jednoho poskytovatele pevné linky, zda by nebylo lepší pevnou zrušit a vyřešit své komunikační potřeby přes mobilní síť. V tom případě pro vás máme ideální řešení a není podstatné, jestli jste domácnost nebo podnikatel. Jedná se o takzvanou GSM bránu od společnosti 2N Telekomunikace, ke které lze připojit klasický telefon, FAX nebo počítač.

Další řešení

Potřeba: Náhrada pevné linky

Zákazník: Domácnost a malá kancelář

Stačí jednoduchá instalace a můžete volat, faxovat nebo surfovat, takže se oprostíte od závislosti na fixní lince, a přesto budete využívat její služby jako doposud. Jak je to možné? GSM brána je stejně jako mobilní telefon vybavena SIM kartou, navíc má analogový port pro připojení vašeho pevného telefonu, faxu nebo rozhraní pro připojení počítače. Další velkou výhodu oceníte v případě stěhování. GSM bránu si můžete vzít s sebou třeba na chatu na druhém konci republiky, ale pro své zákazníky či známé zůstáváte dosažitelní stále pod stejným číslem. GSM brány jsou totiž vhodné i jako primární připojení v odlehlých oblastech bez možnosti zavedení pevné linky.

Zbavte se starých závazků a využijte výhody GSM brány ve své domácnosti nebo kanceláři. Doba se změnila a nové možnosti komunikace vám přinášejí nové možnosti, jak ušetřit.

Doporučené produkty pro: Domácnost a malá kancelář

Výhody pro zákazníka
  • Služby pevné linky
  • Využití mimo dosah pevné linky
  • Snížení nákladů na komunikaci
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.