Vy vydělejte, vaši zákazníci ušetří

Pokud je vaším cílem získat více loajálních zákazníků, respektive navýšit počet prodaných SIM karet, máme pro vás ideální řešení. Telefonní hovory z pevných linek na mobilní telefony jsou obecně pro uživatele dražší než volání z mobilu na mobil. Díky GSM bráně však můžete toto dogma změnit.

Další řešení

Potřeba: Úspora nákladů

Zákazník: Telekomunikační operátor

GSM brána vytváří spojení mezi pevnými linkami a GSM sítí. Pokud tedy zákazník volá z kanceláře na mobil, hovor je telefonní ústřednou přesměrován na GSM bránu a hovor probíhá za stejný poplatek jako mezi dvěma mobilními telefony. Volající ani volaný nezaznamenají žádnou změnu. Ta se projeví až na nižším účtu za telefon. Služba je určena všem firmám používajícím telefonní ústřednu – od malé cestovní kanceláře až po velkou banku.

Udělejte z každého fixního telefonu zdroj svého zisku. Prodáte více SIM karet a získáte více spokojených zákazníků, kteří vám budou vděční za levnější volání. Nabízíme vám nejen samotné řešení, ale také technickou podporu, zaškolení techniků i případné úpravy a customizace systému. Díky 2N GSM branám získal konkurenční výhodu například druhý největší evropský operátor Turkcell Turecko nebo Telefónica O2 ve Španělsku.

Doporučené produkty pro: Telekomunikační operátor

Výhody pro operátora
  • Rozšíření služeb
  • Zvýšení zisku
  • Posílení loajality zákazníků
Výhody pro zákazníka
  • Snížení nákladů na komunikaci
  • Další využití možností telefonní ústředny
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.