Vítejte své návštěvy na úrovni

Jistě víte, jak moc záleží na prvním dojmu, a není podstatné, jestli jste hlava rodiny nebo podnikatel. Pokud navíc máte rádi „chytré hračky“, pak právě vám je určen dveřní interkom s moderním designem 2N® Helios.

Další řešení

Potřeba: Dveřní komunikace

Zákazník: Domácnost a malá kancelář, Státní správa, Malá a střední firma

2N® Helios může být vybaven vestavěnou kamerou, takže máte možnost vidět, kdo stojí u vašich dveří, a to nejen na obrazovce svého počítače, ale dokonce také na mobilním telefonu. Mobilním telefonem lze také dveře jednoduše otevřít, a to kódem, například v případě, že váš kolega zapomněl klíče nebo vám přijela návštěva a vy ještě nejste doma. Na displeji se podíváte, kdo stojí u dveří, a otevřete na dálku. Pokud preferujete otevírání kódem přes podsvícenou dotykovou klávesnici, klíče nebudete potřebovat ani vy. Komunikaci vám usnadní také vylepšená technologie s vysoce kvalitním přenosem hlasu bez ruchů z okolí.

Pokud vás 2N® Helios zaujal, můžete jej aplikovat do technologie vaší budovy již v době výstavby, stejně jako v případě, kdy již máte objekt dokončen. 2N dveřní interkomy se vyrábí ve dvou základních provedeních – zapuštěný a povrchový. V případě potřeby je vhodné povrchovou variantu doplnit stříškou, která výrobek chrání proti nepřízni počasí.

Doporučené produkty pro: Domácnost a malá kancelář

Výhody pro zákazníka
  • Snadné ovládání
  • Pohyb bez klíčů
  • Otevírání na dálku
  • Reprezentativní design
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.