Telefonujte za každých okolností

Možná patříte mezi společnosti nebo instituce, které jsou životně závislé na možnosti komunikovat s okolním světem. Finanční instituce, nemocnice, záchranné složky, státní instituce nebo služby, ale i jiné subjekty ocení jistotu, kterou jim nabízí záložní řešení od společnosti 2N.

Další řešení

Potřeba: Záloha komunikačních řešení

Zákazník: Systémový integrátor

S našimi produkty můžete zálohovat analogové, digitální ISDN BRI i ISDN PRI nebo VoIP rozhraní. Záloha je zajištěna přes sítě mobilních operátorů, ať již v GSM nebo UMTS. V případě, že ztratíte svoji primární konektivitu, všechny hovory jsou následně směrovány přes tyto mobilní sítě. Zálohovací zařízení mohou být neustále monitorována a zároveň napojena do dohledových center. Ta pak mohou dostat okamžitou informaci o rozpadu primárního spojení e-mailem, SMS zprávou nebo SNMP trapem.

Pokud se rozhodnete u zákazníka implementovat záložní řešení od 2N, skýtá se vám možnost prodeje dalších služeb v budoucnu, jelikož tyto produkty umožňují mnohem více než jen prostou zálohu komunikačního rozhraní. Jedná se např. o funkce 2N Mobility Extension, posílání a příjem hromadných SMS zpráv, hlasová schránka apod.

Doporučené produkty pro: Systémový integrátor

Výhody pro zákazníka
  • Garance spojení
  • Okamžité a automatické rozpoznání poruchy
  • Možnost dalších služeb
Výhody pro integrátora
  • Jednoduchá integrace
  • DialThru režim
  • Rozšiřitelnost
  • Vzdálený dohled
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.