Telefonujte i v případě poruchy pevné linky

Pokud je vaše firma závislá na spojení se světem, můžeme vám nabídnout 2N záložní řešení, které oceníte ve chvílích, kdy vaše primární telefonické spojení selže.

Další řešení

Potřeba: Záloha komunikačních řešení

Zákazník: Domácnost a malá kancelář, Malá a střední firma, Velká a nadnárodní společnost, Státní správa

S našimi produkty můžete zálohovat jak analogové, digitální ISDN BRI i ISDN PRI, tak VoIP rozhraní. Záloha využívá GSM nebo UMTS sítě mobilních operátorů. V případě, že ztratíte svoji primární konektivitu, všechny hovory jsou následně směrovány přes tyto mobilní sítě. Zálohovací zařízení může být neustále monitorováno a současně napojeno do dohledových center. Ta pak mohou dostat okamžitou informaci o rozpadu primárního spojení e-mailem, SMS zprávou nebo SNMP trapem.

Neponechávejte nic náhodě. Rozhodněte se pro zálohovací řešení od 2N a získáte navíc možnost využití dalších služeb našich produktů. Mezi nejčastěji využívané patří funkce 2N Mobility Extension, posílání a příjem hromadných SMS zpráv, VoiceMail, AutoClip Routing a další.

Doporučené produkty pro: Domácnost a malá kancelář

Doporučené produkty pro: Malá a střední firma

Doporučené produkty pro: Velká a nadnárodní společnost

Doporučené produkty pro: Státní správa

Výhody pro zákazníka
  • Jistota funkčního spojení
  • Automatické rozpoznání poruchy
  • Možnost dalších služeb
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.