Snižte své účty za volání, je to jednoduché

Jste si jisti, že neplatíte za volání víc, než je nutné? Nabízíme řešení, které výrazně sníží účty za volání na mobil – takzvanou GSM/UMTS bránu, kterou využijete v rodině, při podnikání nebo menší firmě.

Další řešení

Potřeba: Úspora nákladů

Zákazník: Domácnost a malá kancelář

V naprosté většině případů je volání z mobilu na mobil levnější než volání z pevné linky na mobil, a právě v tom spočívá celé „kouzlo“. GSM/UMTS brána je totiž podobně jako mobilní telefon vybavena SIM kartou, a může být tedy využita jako prostředník při volání z pevné linky do mobilní sítě. K jakékoli GSM/UMTS bráně od společnosti 2N Telekomunikace je možné zapojit klasický telefon, FAX nebo počítač pro posílání SMS zpráv.

Všechno budete dělat jako dřív, pouze účty za volání budete mít menší. GSM bránu můžete připojit i k telefonní ústředně, která na ni bude zcela automaticky směrovat volání do mobilní sítě a tím snižovat náklady. Pořiďte si GSM bránu jako výhodnou alternativu k pevné lince doma nebo ve firmě. Využít ji můžete také pro primární připojení v odlehlých oblastech bez možnosti zavedení pevné linky.

Doporučené produkty pro: Domácnost a malá kancelář

Výhody pro zákazníka
  • Snížení plateb za volání
  • Vyšší flexibilita pro rodinu i zaměstnance
  • Rozesílání a příjem SMS z PC
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.