Snižte náklady, zvyšte efektivitu

Pokud je pro vás efektivita vaší firmy prioritou, a návštěva této stránky to jen dokazuje, jistě hledáte nejen příležitosti, jak vydělat, ale také kde ušetřit na režii. Nabízíme řešení, které vám výrazně ušetří náklady na volání z pevné linky na mobilní telefony – vysoce výkonné GSM/UMTS brány pracující s PRI a BRI i VoIP rozhraním. Brána je připojena k vaší pobočkové ústředně a díky inteligentnímu směrování hovorů (LCR) je schopna poznat volání do GSM sítě, a dokonce rozlišit předčíslí jednotlivých operátorů. Hovor pak chytře směruje na konkrétní SIM kartu podle ceny tarifu a počtu volných minut.

Další řešení

Potřeba: Úspora nákladů

Zákazník: Malá a střední firma

Další úspory docílíte díky funkci CallBack, kterou využijí vaši zaměstnanci při volání ze zahraničních služebních cest. Stačí, aby volající prozvonil číslo na ústředně, a ta mu zavolá zpět s oznamovacím tónem. Dále již volající postupuje, jako by seděl v kanceláři – vytočí linku volaného v rámci firmy nebo zadá číslo externího účastníka. Hovor je pak účtován tarifem volání do zahraničí, tedy levnější sazbou, než je roaming.

Ušetřete na volání ve své firmě a využijte další výhody a funkce, které vám přináší GSM/UMTS brány. Zvýšíte efektivitu své firmy a objevíte nové možnosti moderní komunikace.

Doporučené produkty pro: Malá a střední firma

Výhody pro zákazníka
  • Snížení nákladů na komunikaci
  • Možnosti zasílání a přijímání SMS zpráv
  • Podpora 3G/UMTS sítě
  • CallBack
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.