Snižte náklady na volání s GSM bránou

Telekomunikační poplatky mohou představovat významnou část nákladů společnosti. Pokud se tedy zajímáte o jejich snižování, jste na nejlepší cestě zlepšit celkové hospodaření vaší firmy.

Další řešení

Potřeba: Úspora nákladů

Zákazník: Domácnost a malá kancelář

Brány 2N vám mohou snížit náklady na volání do všech sítí až o 80 %! Všechny brány jsou vybaveny šetřicím automatem, který vybírá vždy tu nejlevnější cestu spojení v závislosti na volaném čísle, čase volání či volném kreditu na konkrétní SIM kartě. Brány jsou navíc vybaveny dalšími funkcemi, jako je např. CallBack nebo Mobility Extension, které sníží náklady na roamingové poplatky a zefektivní práci všech zaměstnanců.

Čím dříve se pro 2N bránu rozhodnete, tím dříve začnete šetřit své náklady na volání. Naše interaktivní kalkulačka vám jednoduše vyčíslí, o kolik jste přišli jen tento měsíc. Kontaktujte naše obchodní oddělení a zeptejte se na detaily. Pokud jste se již rozhodli, GSM Bránu si můžete nyní objednat.

Doporučené produkty pro: Domácnost a malá kancelář

Hlavní výhody
  • Snížení nákladů
  • Mobilita zaměstnanců
  • Vyšší efektivita práce
  • Jednoduchá instalace a obsluha
  • Rychlá návratnost investice
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.