Poskytněte služby pevné linky v odlehlých oblastech

Pokud jste fixním, mobilním či alternativním operátorem, následující řešení vám dává příležitost poskytovat služby pevné linky i tam, kde je její zřízení neefektivní či nemožné. Postačí pouze, když je daná oblast pokryta signálem mobilních sítí GSM nebo UMTS. Následné řešení ocení vaši zákazníci, kteří v těchto oblastech bydlí nebo podnikají.

Další řešení

Potřeba: Náhrada pevné linky

Zákazník: Telekomunikační operátor

Jedná se o plnohodnotnou náhradu klasické pevné linky určenou pro domácnosti, fyzické osoby a domácí kanceláře. Umožňuje volání, posílání i přijímání SMS zpráv, faxování i vysokorychlostní připojení k Internetu. 2N produkty nahrazující pevnou linku vynikají naprostou spolehlivostí a velmi snadnou instalací.

Pokud se jako operátor rozhodnete zahrnout tyto produkty do svého portfolia, získáte produkt s velmi jasným a atraktivním benefitem pro koncového zákazníka. Otevřou se vám nové možnosti dlouho opomíjeného segmentu trhu, významně podpoříte prodej SIM karet a v neposlední řadě zvýšíte své ARPU. Získáte obchodní model fungující v jiných zemích u operátorů jako Telefónica O2 nebo Turkcell. Odborné vyškolení vašeho obchodního i technického týmu, stejně jako možnost dálkového dohledu, zefektivní vaše provozní náklady.

Doporučené produkty pro: Telekomunikační operátor

Výhody pro operátora
  • Nový segment
  • Zvýšený prodej SIM karet
  • Vyšší ARPU
Výhody pro koncového uživatele
  • Služby pevné linky kdekoli
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.