Rozšiřte své služby s minimální investicí

Jako fixní, mobilní či alternativní operátor můžete zajímavým způsobem rozšířit portfolio svých služeb tím, že zákazníkům nabídnete službu hostované neboli virtuální PBX.

Další řešení

Potřeba: Virtuální ústředna

Zákazník: Telekomunikační operátor

Řešení virtuální PBX od společnosti 2N vám přinese trhem ověřené řešení, s jehož pomocí oslovíte velkou škálu firem, společností a korporátních zákazníků. Uživateli poskytnete všechny telefonní a faxové služby klasických inhouse PBX systémů, navíc můžete nabídnout až 80 dalších pokročilých funkcí a služeb – např. 2N Mobility Extension s možností přepojení, VoiceMail do e-mailu, IVR či konferenční hovory. Zákazník také může využívat na stejné hostované platformě software pro správu příchozích hovorů do firmy 2N NetStar Operator a 2N NetStar Communicator umožňující práci z domova nebo z různých prostor firmy. 2N NetStar Assistant nabízí zaměstnancům nastavení vlastních profilů, sledování historie hovorů či posílání SMS. Výhodou hostované ústředny je také její možnost propojení s informačními systémy nebo firemním poštovním klientem MS Outlook.

Vaše rozhodnutí nabízet zákazníkům virtuální PBX nenese prakticky žádná rizika. Řešení je totiž postaveno na snadno rozšiřitelné platformě, proto počáteční investice na straně operátora není nijak významná a nevyžaduje ani zásah do nastavení současného switche. Potenciál trhu naznačuje největší současná instalace tohoto řešení ve Finsku, kde alternativní operátor Aina Com používá naše hostované řešení pro 800 firem.

Doporučené produkty pro: Telekomunikační operátor

Výhody pro operátora
  • Řešení ověřené trhem
  • Nízká vstupní investice
  • Vyšší ARPU
Výhody pro koncového uživatele
  • Nulová počáteční investice
  • Nulové náklady na údržbu
  • Podpora mobility zaměstnanců
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.