Poskytujte volání a surfování i bez pevné linky

Poskytněte pevnou linku i bez kabelu

Schopnost konkurovat pevné lince a nabídnout zákazníkům všechny služby, které poskytuje, otevírá každému operátorovi zajímavé obchodní příležitosti. Nyní je máte na dosah. Přinášíme vám možnost plnohodnotné alternativy včetně vysokorychlostního internetového připojení.

Další řešení

Potřeba: Bezdrátový Internet a volání

Zákazník: Telekomunikační operátor

Přicházíme s řešením, které vám pomůže oslovit stávající i nová spektra zákazníků. Je založeno na mobilní dostupnosti v UMTS síti, takže umožní připojit i účastníky, kteří již nejsou v dosahu ADSL technologie. Druhou skupinou mohou být zákazníci, kteří požadují mobilní řešení z důvodu častého stěhování nebo pro potřeby domácí kanceláře. Produkty UMTS řady nabízí vysokorychlostní připojení k Internetu rychlostí 7,2 Mbps a možnost připojení klasického analogového telefonu. Hovory a datové přenosy mohou samozřejmě probíhat současně.

Nabídněte svým zákazníkům pohodlí, jednoduchost a spolehlivost UMTS služeb. Zhodnoťte potenciál své sítě i dalšími službami, jako je například Wi-Fi Hot Spot, kancelářské funkce potřebné v každodenním provozu a řada dalších, které UMTS produkty 2N nabízí.

Doporučené produkty pro: Telekomunikační operátor

Výhody pro operátora
  • Větší zisky z UMTS datových přenosů a hovorů
  • Oslovení nových zákaznických segmentů
  • Rychlá instalace a jednoduchá údržba
  • Rychlá návratnost investice
Výhody pro zákazníka
  • Dostupnost řešení kdekoli
  • Jedno zařízení pro volání i Internet
  • Flexibilita a mobilita
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.