Neplaťte za volání ve firmě

Pokud hledáte kompletní komunikační řešení pro svoji firmu nebo kancelář, s našimi 2N produkty vám můžeme nabídnout takové, které zcela vyhoví vašim potřebám. Příjemným bonusem pak bude ještě značná úspora nákladů.

Další řešení

Potřeba: Kancelářská komunikace

Zákazník: Domácnost a malá kancelář, Malá a střední firma, Velká a nadnárodní společnost, Státní správa

V rámci firmy nebo mezi pobočkami si zaměstnanci mohou volat zcela zdarma a díky integrovanému GSM/UMTS rozhraní můžete radikálně snížit také náklady na volání do mobilních sítí. I ostatní služby a aplikace, jako jsou CallBack nebo 2N® Mobility Extension, přinesou maximální úsporu a zvýšení efektivity práce, a to i v případě, že budete pracovat mimo kancelář. Obchodní společnosti jistě ocení možnost rozesílání hromadných SMS zpráv a podporu posílání SMS z e-mailových klientů.

Kancelářské komunikační systémy lze napojit na informační systémy, propojit a synchronizovat s e-mailovým klientem nebo napojit na dveřní interkomy. Vše, co potřebuje vaše kancelář, tak můžete dostat od jedné značky, od jednoho dodavatele.

Doporučené produkty pro: Domácnost a malá kancelář

Doporučené produkty pro: Malá a střední firma

Doporučené produkty pro: Velká a nadnárodní společnost

Doporučené produkty pro: Státní správa

Výhody pro zákazníka
  • Snížení nákladů
  • Větší flexibilita zaměstnanců
  • Efektivnější komunikace
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.