Výtahové komunikátory, které splní normy i očekávání

Možná právě stojíte před rozhodnutím, jak vyřešit obousměrnou nouzovou komunikaci z kabiny výtahu způsobem vyhovujícím evropským směrnicím EN 81-28 a EN 81-70. Máme pro vás hned dvě taková řešení – výtahové komunikátory 2N® SingleTalk a 2N® LiftNet. Zvolte si ten, který je pro vás vhodnější v závislosti na charakteru objektu.

Další řešení

Potřeba: Výtahové nouzové volání

Zákazník: Systémový integrátor

2N® SingleTalk je určen pro použití ve výtazích, kde je požadována komunikace pouze z kabiny a strojovny výtahu. Může být vestavěn za panelem (tablem) výtahu, případně kdekoli v kabině ve své „kompakt“ verzi. Lze jej připojit přímo na telefonní linku PSTN, ze které je plně napájen, nebo na GSM bránu či jakoukoliv PBX. Druhý systém 2N® LiftNet je vhodný pro případy, kdy váš zákazník potřebuje komplexnější řešení pro skupinu výtahů. Umožňuje propojit až 8 výtahových šachet s kompletní komunikací (kabina, šachta, vrch kabiny, strojovna) na jednu telefonní linku či GSM bránu, a to s využitím pouze dvoudrátové sběrnice. Systém LiftNet navíc poskytne vašim zákazníkům unikátní funkci konferenčního volání mezi komunikačními jednotkami v rámci jedné šachty a strojovny.

Nabídněte svým zákazníkům jednoduché řešení pro obousměrnou nouzovou komunikaci z kabiny výtahu. Výtahové komunikátory 2N® SingleTalk i 2N® LiftNet jsou technologicky vyspělá a elegantně jednoduchá zařízení, která zcela vyhoví zákonným normám i nárokům na komfort obsluhy.

Doporučené produkty pro: Systémový integrátor

Výhody pro integrátora
  • Rozšíření segmentu zákazníků
  • Nabídka certifikovaného zařízení s vysokým standardem
  • Unikátní konkurenční výhoda – řešení se skvělým poměrem cena-výkon
Výhody pro zákazníka
  • Jednoduchá instalace a údržba
  • Bezpečné řešení odpovídající požadavkům platných norem
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.