Nabídněte vyšší komfort a získáte více zakázek

Pokud je vaším cílem nabízet zákazníkům komplexní řešení a navrhnout propojení jednotlivých komponent do dokonale fungujícího celku, pak jistě oceníte systém dveřních interkomů Helios, který nabízíme ve variantách Analog a IP.

Další řešení

Potřeba: Dveřní komunikace

Zákazník: Systémový integrátor

V případě analogové varianty je zařízení spojeno buď s pobočkovou ústřednou (PBX), nebo prostřednictvím SIM karty v GSM bráně s mobilní sítí. Možné je také přímé propojení s veřejnou telefonní sítí (PSTN). Helios IP Vario je vhodný zejména tam, kde zavádíte kompletní IP telefonii. Zde není zapotřebí telefonních rozvodů, protože dveřní interkom je napojen na LAN nebo WAN, případně přes externí Wi-Fi jednotku (není součástí). V obou případech s sebou využití systému Helios nese řadu výhod, jako je možnost otevírání dveří pomocí číselného kódu, karty nebo telefonem z kanceláře.

Obsluha může své hosty nejen slyšet, ale díky zabudované kameře také vidět. Obraz je přenášen na monitor počítače nebo displej mobilního telefonu, kterým je možné také dveře na dálku otevřít. V případě Heliosu IP Vario je možné otevírání rovněž přes Internet. Novinkou je integrace displeje, díky kterému je pohyb v menu a vyhledávání kontaktu velice příjemné. Vaši zákazníci jistě ocení také příležitost prezentovat na displeji své logo společnosti nebo výrobky. Samozřejmostí je moderní design a kvalitní zpracování, které zajišťuje dlouhou životnost, a to i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Nabídněte svým zákazníkům moderní řešení, které skvěle zapadne do technologie celého systému a posune ji o úroveň výš. Helios je skvělým řešením jak pro kancelářské budovy, tak pro bytový a rezidenční sektor.

Doporučené produkty pro: Systémový integrátor

Výhody pro integrátora
  • Rozšíření nabídky
  • Konkurenční výhoda
  • Zvýšení spokojenosti a posílení loajality zákazníků
Výhody pro zákazníka
  • Snadné ovládání
  • Pohyb bez klíčů
  • Otevírání na dálku
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.