Nabídněte volání v rámci firmy zdarma

Jako systémový integrátor často řešíte komunikační potřeby firem, kanceláří či celých kancelářských komplexů. Potřebujete najít vhodný systém, který splní náročné požadavky zákazníka a přitom bude jednoduchý na implementaci a s bezproblémovým provozem. 2N nabízí širokou škálu takových řešení, která pokryjí potřeby od malých firem až po velké mezinárodní společnosti s více pobočkami.

Další řešení

Potřeba: Kancelářská komunikace

Zákazník: Systémový integrátor

Hlavní motivací při integraci 2N komunikačních řešení do systémů je především snížení nákladů na komunikaci. V rámci firmy si zaměstnanci mohou volat zcela zdarma a díky integrovanému GSM/UMTS rozhraní dochází také k radikálnímu snížení nákladů na volání do GSM sítí. I ostatní služby a aplikace jsou navrženy tak, aby přinášely maximální úsporu a efektivitu práce. Jedná se především o služby CallBack a 2N Mobility Extension. Kancelářské komunikační systémy lze napojit na informační systémy uvnitř firmy, propojit a synchronizovat s e-mailovým klientem nebo napojit na dveřní interkomy. K nižším nákladům a vyšší efektivitě práce přispívají také různé softwarové aplikace.

Nabídněte svým zákazníkům řešení, která zohlední jejich potřeby dnes i v budoucnu. 2N řešení pro kancelářskou komunikaci jsou postavena na modulární bázi, takže nyní můžete systém navrhnout podle aktuálního stavu a v budoucnu jej na přání zákazníka libovolně rozšiřovat.

Doporučené produkty pro: Systémový integrátor

Výhody pro zákazníka
  • Snížení nákladů
  • Větší flexibilita zaměstnanců
  • Efektivnější komunikace
Výhody pro systémového integrátora
  • Snadná integrace
  • Modularita
  • Propojitelnost s informačními systémy
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.