Nabídněte jednoduché a komplexní řešení

Jistě někdy přemýšlíte, co nabídnout zákazníkům, kteří nemají pevnou linku, ale přesto by rádi využívali její výhody, případně ji mají, ale jsou s ní z nějakého důvodu nespokojeni. Přemýšleli jsme i my a výsledkem je plnohodnotná alternativa pevné linky se spoustou dalších funkcí včetně vysokorychlostního internetového připojení.

Další řešení

Potřeba: Bezdrátový Internet a volání

Zákazník: Systémový integrátor

Řešení, které vám přinášíme, je určeno prakticky pro malé a střední firmy a umožní vám oslovit stávající i nové spektrum zákazníků. Je založeno na mobilní dostupnosti v UMTS síti, a proto umožňuje uspokojit potřeby i těch klientů, které nemůže uspokojit ADSL. Nové zákazníky tak můžete získat např. v odlehlých oblastech nebo mezi firmami, jejichž požadavkem je mobilita řešení. Produkty UMTS řady nabízí kromě vysokorychlostního připojení k internetu rychlostí 7,2 Mb/s a možnosti připojení analogového telefonu také funkce IP ústředny nebo faxování. Hovory, datové i faxové přenosy mohou samozřejmě probíhat současně. Dalšími službami, které UMTS produkty 2N nabízí, je například posílání SMS.

Nabídněte svým stávajícím i novým zákazníkům jednoduchost a mobilitu UMTS služeb. Dříve, než ji nabídne konkurence.

Doporučené produkty pro: Systémový integrátor

Výhody pro systémového integrátora
  • Oslovení nových zákaznických segmentů
  • Rychlá instalace a jednoduchá údržba
  • Jeden produkt pro řadu funkcí
Výhody pro zákazníka
  • Dostupnost řešení kdekoli
  • Jedno zařízení pro celou kancelářskou komunikaci
  • Flexibilita a mobilita
  • Úspora nákladů při volání
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.