Luxusní dotykový panel stylově doplní Váš interiér

V pohodlí svého domova se chce každý obklopit pouze krásnými věcmi. Ať už se jedná o nábytek, elektroniku nebo jiné doplňky, chceme mít kolem sebe prostě pěkné věci. Proto jsme pro rezidenční instalace připravili ideální doplněk k interkomům 2N® Helios IP v podobě dotykového panelu, který slouží k příjmu videohovorů a ovládání dveřního zámku.

Další řešení

Potřeba: Dveřní komunikace

Zákazník: Projekční kancelář

Ale není to jen čistý a moderní design spolu s velkou dotykovou obrazovkou, co dělá 2N® Indoor Touch unikátním. Jako bonus totiž přináší možnost připojení k IP kamerám, ze kterých umí následně zobrazit video během hovoru i po jeho ukončení. Můžete se tak podívat, jestli jsou Vaše děti stále na zahradě a hrají si, nebo jestli poštovní doručovatel položil balíček k Vaší garáži, jak jste ho prostřednictvím interkomu požádali.

Doporučené produkty pro: Projekční kancelář

Výhody pro projekční kancelář
  • Luxusní rámeček z broušeného hliníku
  • 7“ dotyková obrazovka s vysokým jasem
  • Ovládání až dvou zámků
  • Připojení externích IP kamer
  • Instalace pod omítku
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.