Kompletní IP komunikační řešení

Moderní IP komunikační systém vám přinese nejen plnohodnotné komunikační řešení, ale ve výsledku i nástroj pro snížení firemních nákladů a zefektivnění práce vašich zaměstnanců.

Další řešení

Potřeba: Kancelářská komunikace

Zákazník: Malá a střední firma, Velká a nadnárodní společnost, Státní správa

2N® NetStar IP je ideálním komunikačním řešením pro každou firmu. Představuje unikátní skloubení kvalitního hardwaru, VoIP technologie a pokročilých softwarových řešení. S 2N® NetStar IP máte možnost komunikovat uvnitř firmy zcela zdarma pomocí 2N IP telefonů nebo pomocí softwarových komunikátorů. Samozřejmostí je možnost propojení více lokalit do jednoho systému či připojení kterékoli IP stanice z domova či zahraničí. Veškerá nastavení stanice provedete pohodlně z webového prostředí 2N® NetStar Assistant. Služba 2N® Mobility Extension zajistí dosažitelnost všech zaměstnanců i v době, kdy jsou mimo své pracoviště, takže již nezmeškají žádný důležitý hovor. Navíc mají možnost volajícího přepojit na kohokoli z kolegů přímo z mobilního telefonu.

Kancelářské komunikační systémy lze napojit na informační systémy uvnitř firmy, propojit a synchronizovat s e-mailovým klientem či napojit na dveřní interkomy. To vše po IP síti, takže odpadá nutnost dvojí kabeláže pro telefonní a počítačovou síť.

Doporučené produkty pro: Malá a střední firma

Doporučené produkty pro: Velká a nadnárodní společnost

Doporučené produkty pro: Státní správa

Výhody pro zákazníka
  • Snížení nákladů
  • Jednotná infrastruktura
  • Jednoduchá rozšiřitelnost
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.