Jednoduše ozvučte své prostory

Poslech příjemné hudby se stal nedílnou součástí našeho volného času. Ať už jej trávíme aktivně v různých sportovních centrech, nebo ryze odpočinkově v relaxačních centrech nebo restauracích.

Další řešení

Potřeba: Ozvučení prostor

Zákazník: Projekční kancelář

Každá budova tohoto typu potřebuje vyřešit otázku, jak ozvučit více různých zón a mít přitom možnost do každé z nich přehrávat jiný typ hudby či mluveného slova. Samozřejmostí je snadná obsluha z jednoho místa (typicky recepce), ale i možnost ovládání v rámci dané zóny.

IP Audio systém 2N® Net Audio Decoder využívá stávající strukturované kabeláže či pokrytí Wi-fi a tudíž nevyžaduje pokládku audio kabelů. Je ideálním řešením pro menší restaurace, hotely, bary, fitness a wellness centra, sauny, squash centra či různé druhy tělocvičen, protože umožňuje ozvučení prostor hudbou, přehrávání reklam v daném čase, vysílání nahraných zpráv nebo vyhlašování informací pomocí mikrofonu.

Díky nativní integraci protokolu SIP je možné využít celý systém nejen pro přehrávání podkresové hudby, ale při propojení s IP PBX také k aktivnímu hlášení do jednotlivých zón z libovolného telefonu.

Doporučené produkty pro: Projekční kancelář

Výhody pro projekční kancelář
  • Až 100 nezávislých zón
  • Podpora internetových rádií
  • Instalace na běžné strukturované kabeláži (Cat 5)
  • Snadná obsluha za pomocí PC, tabletů, mobilních telefonů či dálkového ovladače
  • Možnost napojení na IP PBX a hlášení do jednotlivých zón z telefonů
  • Možnost bezdrátového připojení reproduktorů za pomocí Wi-Fi
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.