Garantujte zákazníkům 100% dostupnost vašich ISDN linek

Žádají Vaši zákazníci 100% spolehlivost Vašich ISDN linek? Chtějí skutečně telefonovat, a to i v případě poruchy na jejich BRI nebo PRI přípojce? To lze řešit vybudováním nezávislé zálohovací trasy, což je finančně a časově náročné a často také nemožné. Naše unikátní řešení využívá stávající GSM/UMTS síť a je tedy plně mobilní, a to v pravém slova smyslu.

Další řešení

Potřeba: Záloha komunikačních řešení

Zákazník: Telekomunikační operátor

Záloha ISDN linek je provedena pomocí GSM/UMTS brány s takovým počtem SIM karet, které pokryjí potřebu zákazníka na počet současných hovorů v případě přerušení primární konektivity. Toto přerušení je detekováno GSM bránou, která předává do sítě operátora informaci o poruše na ISDN lince. V jednom okamžiku tak nastává přesměrování příchozích hovorů na čísla SIM karet v GSM bráně, s tím, že zůstanou zachovány jednotlivé provolby. Stejně tak jsou odchozí hovory směrovány pomocí SIM karet v bráně, ale opět je zachován původní číslovací plán. Pro volajícího ani volaného tak v případě výpadku nedochází k žádné zřetelné změně. Během výpadku jsou také okamžitě informováni technici operátora, kteří tak mohou začít problém urychleně řešit a nečekat, až se ozve zákazník.

V současné době můžete zákazníka s požadavkem na 100% zálohu ISDN linky obsloužit radiovým pojítkem, vykopáním nezávislé trasy, pronájmem nezávislé trasy. To je spojeno se značnými náklady a často trvá neúměrně dlouho, než je taková trasa zřízena. Naproti tomu je naše řešení možno nasadit okamžitě a v případě, že by po čase přece jen došlo ke zřízení jiné fyzické trasy, je možno řešení snadno přesunout k jinému zákazníkovi.

Poskytněte důvěru a zvyšte loajalitu Vašich zákazníků díky řešení ISDN Back-up, které  je kompatibilní se všemi typy pobočkových ústředen!

Více informací naleznete v prezentaci, případně nás můžete přímo kontaktovat.

Doporučené produkty pro: Telekomunikační operátor

Výhody pro operátora
  • Může být nabídnuto jako součást SLA smlouvy
  • Zákazník vázán dlouhodobou smlouvou
  • Loajalita zákazníků vyžadujících garantovanou dostupnost
Výhody pro zákazníka
  • 100% dostupnost
  • Nové služby bez nutnosti upgrade PBX
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.